Ozonowanie klimatyzacji / Odgrzybianie pomieszczeń


Ozon to trójwartościowy tlen O3. Jest jednym z najlepiej działającym środkiem sterylizującym. Ozonowanie klimatyzacji czyści kanały przewiewne w samochodzie, ozon także doskonale zabija roztocza, bakterie, grzyby, pleśnie, doskonale neutralizuję zapachy.

Warto nam zaufać

Ozonowanie klimatyzacji i odgrzybianie pomieszczeń wykonujemy już ponad 7 lat, mamy profesjonalny sprzęt i tylko firmowe środki czystości, które mają obniżoną ilość alergenów w porównaniu do innych dostępnych na polskim rynku. Sprawdź ceny u innych i przyjdź do nas.

Gwarancja na usługę dajemy 5 dni.

Zadzwoń, razem ustalimy dogodny dla Ciebie termin!

Cennik: ozonowania / odgrzybiania klimatyzacji i wnętrza auta

oferowane usługi jedn. miary cena za jednostkę
Osobowe Hatchback, sedan, kombi, coupe, van 5 foteli2 40 zł
Van 7 miejsc 40 zł
Bus 9 miejsc 40 zł
Ciągnik siodłowy 40 zł

Cennik: ozonowanie pomieszczeń

miejsce wykonywania jedn. miary cena za jednostkę
magazyn, hala, przechowalni owoców, innych pomieszczeń 1 godzina 100 zł

UWAGA! OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY TELEFONICZNIE LUB PRZEZ E-MAIL

Zadzwoń 531 531 461 lub skorzystaj poprzez formę kontaktową

Jak działa ozonowanie:

Ozonowanie klimatyzacji

Ozon powstaje podczas wyładowań elektrycznych podczas rozpadu cząsteczki tlenu. Ozon to silny utleniacz, wchodzi w reakcję z składnikami nieprzyjemnego zapachu, mikroorganizmami takimi jak wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby – doskonale je likwidując.
Stosuję się go w szerokim zakresie dezynfekcji i oczyszczania – Szoruj.pl wykorzystuję w sposób bezpieczny dla człowieka, do ozonowanie odgrzybiania klimatyzacji oraz wnętrz samochodów.
Szerokie zastosowanie ozonu znalazło również miejsce podczas prac porządkowych w mieszkaniach, magazynach oraz biurach, doskonale sterylizuję pomieszczenia likwidując wszelkie niechciane zapachy.
Nasza usługa sprawi że z auta pozbywamy się niechcianych zapachów, zabijamy wszystkie bakterie wirusy i pleśnie oraz grzyby, klimatyzacja staję się bezpieczna do użytkowania a wnętrze auta sterylne i czyste.
Z pomieszczeń usuwamy pleśnie, grzyby, roztocza oraz niechciane zapachy po to żeby przebywanie w pomieszczeniu stało się przede wszystkim bezpieczne i komfortowe.
Zabieg ozonowania klimatyzacji auta trwa w zakresie 15-25 minut w zależności od wielkości auta, ozonowanie pomieszczeń to 1h. 

zamów to w cenie 30 zł przy dowolnej usłudze prania tapicerki

Godziny pracy urządzenia w pomieszczeniu TYLKO 100 ZŁ