Pranie tapicerki samochodowej

Zalecamy tą usługę powierzyć profesjonalistom. Jeżeli masz brudną, dawno nieczyszczoną tapicerkę w aucie i chcesz pozbyć się uciążliwych plam oraz nieprzyjemnego zapachu w salonie, nie zwlekaj. Zadzwoń do nas. Praniem tapicerek samochodowych zajmujemy się już od 7 lat. Czyszczenie wnętrza samochodu na terenie stolicy wykonujemy bez dodatkowych opłat za dojazd. Cena na pranie z dojazdem do innych miejscowości ustalana jest telefonicznie. Dla okolic stolicy, nie przekracza to 20-25 zł Gwarancja na wykonaną usługę – 5 dni.

Cennik

Oszczędź swój czas, pranie tapicerki samochodowej zostaw nam. Wybierz interesujący Cię pakiet i zadzwoń lub napisz do nas, by ustalić termin prania twojego auta. Nie możesz się dodzwonić? Oddzwaniamy.

Pakiet: 1
Start
2
EKO
3
Standard
4
Srebrny
5
Złoty
6
Platynowy
7
Pełny (FULL)
Cena: 60 zł 99 zł 130 zł 150 zł 199 zł 220 zł 250 zł
ODKURZANIE + + + + +
pranie: FOTELI PRZÓD, ZAGŁÓWKÓW, BOCZKÓW PRZÓD + + + + + + +
pranie: KANAPY, BOCZKÓW TYŁ + + + + + +
pranie: PODŁOGI, BAGAŻNIKA + + + + +
pranie PODSUFITKI + + + +
OZONOWANIE KLIMATYZACJI +30 +30 +30 +30 +30 +30 +
CZYSZCZENIE PLASTIKÓW +30 +30 +30 +30 +30 + +
SUSZENIE + + +
MYCIE SZYB +
Umycie podłokietników oraz dywaników (GRATIS) + + + + +
Ozonowanie kabiny +15 +15 +15 +15 +15 +15 +15
Średni czas wykonywania: 1h 2h 3h 3,5h 8h 8-10h 8-10h
Wykonano zleceń (22 marca 2017) 62 69 79 48 59 47 38

Dodatkowe prace:

oferowane usługi jedn. miary cena za jednostkę
Wyczyszczenie fotelika dziecięcego 1 szt. 35 zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Gwarancja

Do prania używamy tylko profesjonalnych odkurzaczy i szczotki. Pierzemy tylko firmową chemią. Posiadamy wiedzę i doświadczenie. To wszystko daje nam pewność Twojego zadowolenia z usługi, dlatego też dajemy 5 dniową gwarancję.

UWAGA!
OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY TELEFONICZNIE LUB PRZEZ E-MAIL

Kompleksowe pranie tapicerki

Czyszczenie kompleksowe obejmuje:
Mycie foteli przód, kanapy, podsufitki, zagłówków, wyczyszczenie boczków przód i tył.
Czyszczenie podłogi, bagażnika, czyszczenie plastików.
Ozonowanie klimatyzacji, odkurzanie, suszenie, mycie szyb
to wszystko za jedyne 250 zł

Pranie z suszeniem tapicerki

Suszenie tapicerki odbywa się poprzez wstawienie mocnej dmuchawy wewnątrz auta i pracy jej przez 1-2 godziny w zależności od sezonu. Polecamy skorzystanie z tej opcji, ponieważ suszenie odbywanie równomiernie na całym obszarze obicia, co wyklucza występowanie zacieków. Można też tej usługi nie zamawiać, i tak dajemy gwarancję 5 dni na pranie i suszenie.

Promocja – uprania tapicerki

Nasze ceny i tak są bardzo niskie w stosunku do jakości którą oferujemy. Ale dla stałych Klientów mamy dodatkowo rabat 10% dla każdego zamówienia.
Czyszczenie z ozonowanie wnętrza samochodu
Zachęcamy do skorzystanie z usługi ozonowania. Ozonowanie to jeden ze skuteczniejszych zabiegów pozbycia się zapachu nikotyny, zabicie grzyba.

Zamów pranie tapicerki z dojazdem

Oprócz prania w naszym zakładzie na Pradze Południe oferujemy czyszczenie tapicerki z dojazdem do Klienta. Nasza usługa „mobilne pranie” świadczymy w godzinach od 7 do 20. Warto skorzystać, wracając ze swojej pracy przekazujecie nam otwarty samochód. Po godzinie – dwóch, oddajemy samochód, który następnego dnia sprawi że dzień zacznie się z przyjemności. W zależności od stopnia ubrudzenia czas może być dłuższy.

Jeżeli usługa jest wykonywana u Klienta, to potrzebujemy:

 1. Dostęp do prądu – mamy przedłużacz 50 metrów, Jeśli gniazdo znajduję się dalej, prosimy o poinformowanie nas o tym.
 2. Możliwość nabrania wody do wiadra.
Przykładowa odległość od dzielnic do naszej firmy
Wola Mokotów Ochota Bielany Białołęka
13,4 km 9,5 km 10,7 km 17 km 18,7 km

Opinie o Szoruj.pl

Opinie o naszej pracy można czytać tu: profil Facebook i G+. Serdecznie zapraszamy również z dzielnic: Praga Południe oraz Grochów. Serdecznie zapraszamy odwiedzić nasz zakład!

Wykonamy czyszczenie i dezynfekcję Twojego auta starannie i na czas. Wykonujemy czyszczenie ekstrakcyjne tapicerki.

Pamiętaj!

Mamy serwis na wysokim poziomie, co pozwala nam dawać 5 dni gwarancji od daty wykonania usługi

Zapisz się jeszcze dziś i sprawdź jakość naszego Zakładu

Zadzwoń 531 531 461 lub skorzystaj poprzez formę kontaktową

Samochody Typu: Van, Bus, Ciągnik Siodłowy

oferowane usługi jedn. miary cena za jednostkę
Bus 9 miejsc 240 – 400 zł
Van 7 miejsc 180 – 320 zł
Ciągnik siodłowy Z leżanką 250 – 400 zł
Ciągnik siodłowy BEZ leżanki 200 – 350 zł
Dodatkowo: ozonujemy / odgrzybiamy klimatyzację 30 zł

Interesuje Cię jak będzie uprane twoje auto:

Pranie tapicerki samochodowej przez naszego pracownika

Doczyszczenie tapicerki samochodowej to wieloetapowy proces trudny oraz wymagający dużego doświadczenia. Piorąc wnętrza pojazdów, przede wszystkim tych najnowszych i wyposażonych w trudne mechanizmy elektryczne należy zachować szczególną rozwagę. Trzeba też uważać by nie przemoczyć wypełnienia foteli. W samych fotelach umiejscowione są poduszki powietrzne, elementy podgrzewające siedzenie i dodatkowo różnego typu czujniki.

Oczyszczenie tapicerki samochodowej składa się z poniższych etapów:

 • 1. Odkurzanie powierzchni na sucho w auto.
 • 2. Pranie podsufitki pojazdu.
 • 3. Pranie foteli, kanapy, wykładziny podłogowej i kanap.
 • 4. Czyszczenie tapicerki drzwiowej.
 • 5. Pranie dywaników welurowych.
 • 5a. Dywanik gumowy jest czyszczony na mokro.
 • 6. Kontrola jakości wykonanej pracy, sprawdzenie poszczególnych elementów.
 • 7. Suszenie pokrycia (jeżeli zamówiona jest opcja z suszeniem).
 • 8. Ozonowanie i dezynfekcja kabiny (czyli usuwanie alergenów przez usuwanie grzyba i pleśni).
 • 9. Plakowanie plastików.
 • 9a. Dodatkowo można domówić czyszczenie plastików i mycie szyb.

Wykorzystujemy czyszczenie ekstrakcyjne do prania tapicerki samochodowej

Wyczyszczenie tapicerowanego pokrycia:
Pranie ekstrakcyjne jest to metoda wykonywana w kilku krokach. Pierwszy krok – opryskania czyszczonej powierzchni płynem (woda + specjalistyczny proszek). Drugi krok – szczotkowanie tapicerki fotela lub kanapy i odessanie całego płynu w raz zabrudzeniami do odkurzacza. Metoda jest powtarzana do uzyskania czystej wyssanej wody. Dla nas Twój fotel to boki, tył fotela, oparcie i siedzenie. Jeżeli dziecko z kanapy pobrudziło tył krzesła, to my usuwamy również te zabrudzenia, dotyczące foteli kierowcy i pasażera obok.

Usuwanie zabrudzeń z podsufitki:
Tak się złożyło, że podsufitka to bardzo delikatny element w wyposażeniu auta. Nie warto ją prać „na wszelki wypadek” jak nie jest zabrudzona. Zalecamy ją prać nie więcej niż cztery razy przez cały czas korzystania z auta. Jeżeli zaistnieje ryzyko odklejenia (zazwyczaj w starczych samochodach) poinformujemy Ciebie o tym. Nie bierzemy odpowiedzialności za jej zachowanie po wyczyszczeniu. Problemów z odklejeniem podsufitki nie mają właściciele z włochatym pokryciem.

Wysychanie tapicerki:
Jest to uzależniono między innymi od pogody i stopnia wcześniejszego zabrudzenia oraz obszarem na którym występowały brudy lub plamy.
W lato, kiedy na termometrach mamy powyżej 19 stopni Celsjusza, będzie to od godziny do około 4,5. Jeżeli mamy upalny dzień to czas schnięcia nie przekroczy dwóch godzin.
Kiedy temperatura jest poniżej 10 stopni C, tą usługę zalecamy tylko kierowcom, którzy posiadają ocieplany garaż. W takich warunkach pogodowych suszenie samochodu może trwać nawet 24 godziny.

Stałym Klientom wypisujemy “potwierdzeniem przyjęcia ich auta”. W takim potwierdzeniu wpisujemy datę przyjęcia, ile samochód ma przejechane i inne ważne dane. Dopiero po podpisaniu auto zastaje u nas również na suszenie.

Zleć nam zadbanie o twoje auto, a przekonasz się o naszej skuteczności i jakości usługi! Jeżeli zostały pytania zadzwoń 531 531 461 lub skorzystaj poprzez formę kontaktową. Pracujemy: poniedziałek – sobota 07:00 -18:00 (odbiór od 6:00 do 22:00). Obowiązują wcześniejsze zapisy na pranie.

 

Zalecamy tą usługę powierzyć profesjonalistom. Jeżeli masz brudną, dawno nieczyszczoną tapicerkę w aucie i chcesz pozbyć się uciążliwych plam oraz nieprzyjemnego zapachu w salonie, nie zwlekaj. Zadzwoń do nas. Praniem tapicerek samochodowych zajmujemy się już od 7 lat. Czyszczenie wnętrza samochodu na terenie stolicy wykonujemy bez dodatkowych opłat za dojazd. Cena na pranie z dojazdem do innych miejscowości ustalana jest telefonicznie. Dla okolic stolicy, nie przekracza to 20-25 zł. Gwarancja na wykonaną usługę – 5 dni.