Pranie wykładzin


Cennik na usługi prania dywanów i wykładzin

oferowane usługi jedn. miary cena za jednostkę
Pranie wykładzin u klienta* 1 m2 5 zł**
Czyszczenie wykładziny u nas w zakładzie 1 m2 5 zł**
Usługi czyszczenia i prania powyżej 50 m2 indywidualnie

* minimalny koszt usługi z dojazdem do klienta to 100 zł
** cena również jest uzależniona od rodzaju zabrudzenia

Ceny na pranie wykładzin w biurach są ustalany indywidualnie i przedstawiana będzie osobna oferta na pranie

Podczas prania jest wykorzystywana metoda ekstrakcyjna z wykorzystaniem szorowarki. Co różni tą metodę od prania na sucho, czy też prania parą? Pranie metodą ekstrakcyjną jest to znacznie skuteczniejsze, usuwany jest smród który się unosi w powietrzu, często są usuwane stare plamy z którymi inne metody nie dają sobie rady.

Warto wybrać firmę która świadomie podchodzi do zlecenia i informuje jeżeli rodzaj pokrycia podłogowego nie pozwala korzystania z prania ekstrakcyjnego. Proszę pamiętać SZORUJ.pl daje gwarancje!

Wykonujemy:

  • pranie wykładzin obiektowych w dużych salach oraz halach
  • pranie wykładzin dywanowych w domach prywatnych
  • pranie wykładzin biurowych w firmach

Uwaga: Pranie wykładzin domowymi sposobami, to nie u nas – tylko profesjonalne podejście do waszej wykładziny. Każde zlecenie na pranie jest wykonywane starannie, dajemy gwarancje na jakość usługi.

Interesuje pranie wykładziny w aucie? Tu można zobaczyć cennik na pranie wykładziny w aucie.

Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin na terenie Warszawy i jej okolic. Usługę wykonujemy wyłącznie specjalistycznym sprzętem i środkami czystości od firmy Karcher. Dajemy gwarancje na wykonaną pracę i posiadamy bogate doświadczenie w praniu wykładzin.

Masz już dosyć brudnej wykładziny w biurze lub w domu? Czujesz smród który unosi się w powietrzu? Nie zwlekaj, pranie wykładzin nie jest czasochłonne dla doświadczonych pracowników. Polepsz swoje warunki mieszkaniowe czy też biurowe. Jesteś alergikiem, a może twoje dzieci mają wysypkę lub częste zapalenia oskrzeli? Może to być alergia na brud zawarty w dywanie lub w wykładzinie. Wykonaj jeden telefon, a nasze specjaliści zrobią porządek z wykładziną. Zleć pranie wykładziny sprawdzonej przez wielu polaków firmy, która już siedem lat sprawnie działa na rynku Warszawy i jej okolic. Oferujemy darmowy dojazd na terenie Stolicy. Używamy tylko profesjonalny sprzęt i firmowe środki czystości, które które mają obniżoną ilość alergenów w porównaniu do innych dostępnych na polskim rynku.  Każdą usługę obejmuję 5 dni gwarancji

Zadzwoń, razem ustalimy dogodny dla Ciebie termin!


UWAGA! OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY TELEFONICZNIE LUB PRZEZ E-MAIL

link: Sprawdź odległość od naszej firmy (link do Google Maps)

Pamiętaj! Mamy wysoki poziomie serwisu, co pozwala nam dawać 5 dni gwarancji od daty wykonania usługi

Zapisz się jeszcze dziś i sprawdź jakość naszej usługi

Zadzwoń 531 531 461 lub skorzystaj poprzez formę kontaktową

Pranie wykładzin i dywanów wygląda następująco:

Zobacz naszą jakość prania wykładzin

Po zamówieniu usługi przyjeżdżamy pod wskazany adres. Dostosowujemy odpowiednią chemię do pranej powierzchni, zaczynamy mycie i szasowanie. Dywan czy wykładzina prana jest parokrotnie (w zależności od zabrudzeń), dywan jest natryskiwany woda z chemią, następnie szczotkowany, a w ostatniej fazie wysysana (odciągana) jest woda wraz z brudem.

Czyszczenie wykładzin wykonujemy na mokro, a dokładniej „metoda ekstrakcyjna” jest najlepszym sposobem pozbycia się brudu, plam, kurzu, roztoczy.
Już od ponad siedmiu lat zajmujemy się praniem, i jesteśmy Państwu w stanie zaproponować usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując do nich chemię i sprzęt wiodącej firmy KARCHER.

Czas schnięcia powierzchni jest zróżnicowany i zależy od ubrudzenia, gęstości włosia.

Na pewno przed praniem poinformujemy Państwa o czasie prania i schnięcia.