Chemiczne pranie podsufitki


Dlaczego jest potrzebne

Podsufitka w samochodzie prędzej czy później staje się brudna, podobnie jak inne elementy salonu. Pranie podsufitki dokonuje się 2-5 razy przez cały czas żywotności auta. Nie ważne z jakiego materiału została wykonana tapicerka. Ona wchłania nikotynę i kurz zawiany z zewnątrz. Na pewno regularnie pojawiają się też odciski palców na powierzchni i z każdym miesiącem kolor sufitu coraz bardzie przypomina czarny.


Pranie-podsufitki

Z doświadczeń wielu entuzjastów samochodowych wiadomo, że domowymi sposobami doprowadzić tapicerkę samochodu do idealnej czystości rzadko się udaje. Aby naprawdę wyczyścić sufit od uciążliwych plam oraz głęboko znajdującego kurzu i brudu, przy tym nie uszkodzić pokrycia, należy użyć profesjonalnego sprzętu i skuteczne środki chemiczne do mycia samochodu.


Pranie podsufitki auta odbywa się za pomocą specjalnego profesjonalnepranie-podsufitki-zapachgo odkurzacza z dużą ilością nasadek do usuwania brudu z każdego zakamarku salonu, i specjalnych substancji chemicznych, które są hipoalergiczne, ale to im nie przeszkadza skutecznie wyczyścić z kurzu i brudu tapicerkę salonu.


Czysty salon samochodu nie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, jednak jego wygląd daje kierowcy i jego pasażerom poczucie komfortu i wygody w kabinie. Faktem jest, że styczność podsufitki z pasażerem jest znikoma, ale to nie chroni ją przed zabrudzeniem, na nią też osiada kurz, który można zobaczyć na tablice rozdzielczej, na nią nie naciągniesz pokrowca jak na siedlisko. Materiały które są wykorzystane na suficie auta, wymagają delikatnej opieki, dla tego też ważne jest wykorzystywać przy praniu bezpieczne i skuteczne środki.


Suszenie podsufitki

Mycie na mokro zakłada też dokładne wysuszenie, dla tych celówpranie podsufitki szczotką od otkurzacza stosujemy specjalny odkurzacz, który po umyciu wyciąga całą wodę, tak by w suficie nie zostawić wilgoci. Jest to bardzo istotne, ponieważ tapicerka jest przymocowana do korpusu za pomocą kleju. Woda lub nawet wilgoć może doprowadzić do odklejania się sufitu. Poza tym suszenie przy użyciu specjalistycznego sprzętu przyspiesza cały proces czyszczenia.

 

O zaletach

Chemiczne pranie sufitu w samochodzie daje też możliwość wyeliminowania przykrych zapachów z wnętrza auta. Czyszczenie sprawi, że samochód wizualnie jest bardziej zadbany i czysty. Naturalnie jest to, że terminowe i prawidłowe czyszczenie znacznie przedłuża żywotność materiału. Ta usługa czyszczenia podsufitki w aucie, przez naszych specjalistów, zyskała duże grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich.

Właścicielom pojazdów zalecamy regularne czyścić podsufitkę u profesjonalistów.


Ile kosztuje pranie podsufitki w auto? Zobacz cennik