Czy warto inwestować w profesjonalne pranie tapicerki samochodowej?

Czy warto inwestować w profesjonalne pranie tapicerki samochodowej?

Dla wielu właścicieli ich samochody są czymś więcej niż pojazdem – są dumą i chlubą, o którą dba się z ogromną pieczołowitością. W chętnie i często użytkowanych samochodach siłą rzeczy będą pojawiać się zabrudzenia na tapicerce. Ich źródłem są nie tylko jedzenie i napoje spożywane podczas jazdy, ale również błoto, przypadkowe zabrudzenia, pot, dym papierosowy czy zapach i sierść zwierząt. O ile usunięcie powierzchniowych zabrudzeń samodzielnie jest możliwe przy wykorzystaniu drogich środków piorących, tak pozbycie się tych trudniejszych – już nie.

Dlatego regularne pranie tapicerki samochodowej warto zlecić specjalistom, posiadającym odpowiednie kosmetyki i doświadczenie. Czy warto inwestować w profesjonale pranie tapicerki samochodowej? Czyszczenie tapicerki w Warszawie w ten sposób wybierane jest ze względu na relatywnie niski koszt inwestycji i możliwość pozbycia się wszystkich codziennych i trudnych zabrudzeń oraz nieprzyjemnych zapachów, a nawet alergenów. Dobre firmy oferują również szereg dodatkowych opcji i usług.

Samodzielnie czy profesjonalnie – jak najlepiej myć samochodową tapicerkę w Warszawie?

Samodzielne mycie podsufitki w samochodzie czy nawet dokładne pranie tapicerki samochodowej nigdy nie da takich rezultatów, jak usługa profesjonalnej firmy. Chodzi tu nie tylko o znacznie dłuższy czas, jaki trzeba poświęcić na ten cel, ale też konieczność zakupu naprawdę kosztownych środków piorących, przeznaczonych do różnych powierzchni, które ostatecznie w całości i tak nigdy nie zostaną wykorzystane.

Sprawdź również:  Sprzątanie biur jak sprzątamy biuro w Warszawie

Kompleksowe mycie samochodu w Warszawie wybierane jest nie tylko przez osoby zawodowo zajmujące się prowadzeniem auta, jak taksówkarze czy kierowcy zawodowi lub przedstawiciele handlowi. To opcja idealna również dla wszystkich innych użytkowników, a w szczególności dla osób wożących w samochodzie dzieci, zwierzęta, palaczy, alergików czy przedsiębiorców, dla których samochód jest urządzeniem czysto użytkowym.

Dobre oferty prania tapicerki w Warszawie mogą obejmować całe, rozbudowane pakiety lub pojedyncze usługi. Dzięki temu oferta jest elastyczna i dopasowana do bardzo różnorodnych potrzeb.

Ile kosztuje pranie tapicerki w aucie?

Jedną z warszawskich firm specjalizujących się właśnie w praniu tapicerki samochodowej, jest marka Szoruj.pl, podająca za usługę prania tapicerki cennik na swojej stronie, pod adresem: http://szoruj.pl/cennik/cennik-pranie-tapicerki-samochodowej-2/. Jeśli przyjrzeć się z bliska usłudze prania tapicerki, cennik wygląda bardzo korzystnie, szczególnie mając na względzie stosunek ceny do jakości oraz czasu, jaki trzeba poświęcić na ten cel.

Podstawowa usługa, zawierająca czyszczenie tapicerki w Warszawie, to opcja prania przednich foteli, która trwa maksymalnie 2h i kosztuje jedynie 89 zł. Każdy kolejny pakiet zawiera dodatkowe elementy, jak pranie tylnej kanapy oraz zagłówków, podłokietników i boczków, wydłużając czas pracy fachowców o kolejną godzinę do dwóch i podwyższając cenę do 189 zł. W pakiecie standardowym za 229 zł dodatkowo odkurzane i prane są podłogi oraz bagażnik, a także tekstylne dywaniki.

Sprawdź również:  Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne usługi czyszczenia posadzek?

W kolejnym pakiecie dochodzi możliwość mycia podsufitki w samochodzie i kosztuje to w sumie 269 zł. Pełny pakiet, za cenę 419 zł, dodatkowo oferuje suszenie auta, mycie szyb, czyszczenie plastikowych elementów oraz ozonowanie i odgrzybianie wnętrza. Do każdego pakietu można wybrać ekstra usługę czyszczenia fotelika dziecięcego w cenie 35 zł. Kompleksowe mycie samochodu w Warszawie można wzbogacić o usuwanie sierści zwierząt – 50 zł, zabieg antyalergiczny – 25 zł, usuwanie brzydkich zapachów – 25 zł, impregnację tapicerki – 70 zł, a nawet pranie wózka dziecięcego – 50-80 zł.