Czyszczenie tapicerki samochodowej

Dla wielu z nas nasze auta są oczkiem w głowie chcemy żeby zawsze pięknie wyglądały, pachniały świeżością i były czyste.

Nie wszyscy dysponują odpowiednia wiedzą oraz możliwościami wykonywania czynności zwianych z pielęgnacja tapicerek skórzanych, w brew pozorom nie jest to też takie proste. W Naszym zakładzie wyczyścimy twoje auto w sposób profesjonalny  dobierzemy odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji tapicerki skórzanej w tym środki czyszczące oraz impregnaty.

Pamiętaj że moment w którym twoja tapicerka skórzana zaczyna błyszczeć jest już odpowiedni do oddania autka na czyszczenie, większość producentów samochodowych nie stosuje już połyskujących skór, w dzisiejszych czasach przeważają tapicerki matowe, tak wiec te połyskujące elementy to nic innego jak nagromadzony brud. Zaufaj Specjalistą czyścimy tapicerki już od 8 lat w tym czasie zdążyliśmy zapoznać się z każdą stosowana skórą w autach , wiemy jaką dobrach chemie do pracy i w jakim stężeniu ją rozrabiać w zależności od skóry z którą mamy odczynienia.

Proces pracy z Tapicerka skórzaną:

Na początek należy ocenić stan tapicerki, musimy ocenić stopień wyeksploatowania obejrzeć czy tapicerka była już malowana powtórnie czy farba jest oryginalna (od nowości ), czy jest spękana posiada dziury przepalenia oraz inne uszkodzenia fizyczne, jest to czynnik bardzo istotny mianowicie to podczas tego etapu określamy stężenie środka czyszczącego  tak żeby nie uszkodził tapicerki podczas czyszczenia.

Rozpoczynamy proces nanoszenia detergentu czyszczącego/odtłuszczającego następnie szczotkowanie po kolei elementami nie można dopuścić do wyschnięcia naniesionego środka do czyszczenia dlatego pracę dzielone są na partie np. fotel kierowcy ze względu na swoją powierzchnie czyści się w 3-4 etapach. Każdy kawałek skóry zostaje opryskany i wyszczotkowany do powstania piany (zawiesiny z rozpuszczonym brudem).

Powstała zawiesinę usuwamy wilgotna ściereczką z mikro fibry. Po odczekaniu 5-10 minut przystępujemy do nanoszenia środków nawilżająco impregnujących, które aplikowane są na skórę za pomocą specjalnych gąbek po 5 minutach od naniesienia całą tapicerkę dokładnie polerujemy i wcieramy w głąb skóry ściereczka z mikro fibry.

 

Czyścimy wszystkie rodzaje tapicerek samochodowych skórzanych. Zapraszamy.

Cennik czyszczenia / Impregnacji tapicerki skórzanej samochodowej

oferowane usługicena za jednostkę
Hatchback, sedan, kombi, coupe, Van 5 foteli180 - 300 zł
Van 7 miejsc220 - 350 zł
Bus 9 miejsc300 - 450 zł

Zadzwoń