Jak ozonować auto? Co daje ozonowanie samochodu?

Jak ozonować auto? Co daje ozonowanie samochodu?

Proces ozonowania auta zwalcza mikroorganizmy, alergeny i nieprzyjemny zapach we wnętrzu pojazdu. Jak prawidłowo ozonować auto i dlaczego wykonywanie zabiegu jest bardzo ważne?

Drażniący zapach i zgromadzone drobnoustroje w samochodzie mogą spowodować m.in. nadmierne kichanie, łzawienie oczu oraz zmęczenie, co w konsekwencji przełoży się na zmniejszenie koncentracji kierowcy. Fakt ten sprawi, że jazda będzie mniej komfortowa i niebezpieczna.

Ozonowanie samochodu czy warto?

Ozonowanie samochodu cieszy się dobrymi opiniami wśród kierowców i pasażerów. Użytkownicy pojazdów zauważają znaczą poprawę jakości powietrza w środku auta oraz ustąpienie nieprzyjemnych skutków zdrowotnych.

Usługa ozonowania klimatyzacji samochodowej jest również znacznie bardziej skuteczna niż dezynfekcja przy użyciu chloru, ponieważ alotropowa odmiana tlenu (O3) dotrze nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na czym polega ozonowanie auta?

Usługę ozonowania aut wykonujemy w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, środkach komunikacji miejskiej, a nawet karetkach czy radiowozach.

Do pracy wykorzystujemy wysokiej jakości generatorów ozonu, które są w stanie wytworzyć duże stężenie gazu w bardzo krótkim czasie.

Jak przebiega proces ozonowania samochodu?

  1. Bez względu na rodzaj i rozmiar pojazdu, umieszczamy urządzenie na podłodze lub siedzeniu pasażera.
  2. Następnie kierujemy otwór ozonatora w stronę wyjścia klimatyzacji, gdzie powietrze jest zasysane.
  3. Kolejnym etapem ozonowania auta jest włączenie klimatyzacji na najniższy obieg oraz ustawienie mocy ozonatora na 4g.
  4. Tak zaprogramowane urządzenie zostawiamy na kwadrans, po którego upływie włączamy maksymalny nawiew na 4 minuty.
  5. Ostatnią fazą ozonowania klimatyzacji samochodowej jest dokładne wietrzenie.
Sprawdź również:  Profesjonalna Dezynfekcja i Ozonowanie biura w Warszawie

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo gwarancję dokładnego ozonowania auta silnym środkiem dezynfekującym, który skutecznie eliminuje roztocza, pleśń, grzyb i inne drobnoustroje.

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i przedsiębiorców, którzy zmagają się z nieprzyjemnym zapachem w samochodach i chcą pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów z wnętrz pojazdów.

Podczas rozmowy zaproponujemy Państwu cenę ozonowania klimatyzacji samochodowej, a także przedstawimy wolne terminy, w jakich możemy wykonać usługę.

Pozostajemy do Pastwa dyspozycji i służymy pomocą, gdyby pojawiły się pytania z zakresu ozonowania auta lub innych świadczeń z naszego katalogu ofertowego.