Szoruj.pl

Kanapa to mebel umieszczony często w centralnej części salonu, który pełni rolę przysłowiowego serca pomieszczenia. Nie tylko z uwagi na reprezentatywność kanapy, ale także dla własnego komfortu, powinniśmy regularnie dbać o jej czystość. Tapicerka samoistnie ulega zabrudzeniu, ponieważ osadza się na niej kurz i wszelkie zanieczyszczenia.

Jak skutecznie wyprać kanapę?

Proces prania kanapy powinniśmy rozpocząć od określenia, z jakiego dokładnie materiału wykonana jest tapicerka oraz z jakim rodzajem plam przyjdzie się nam zmierzyć. Pozwoli to dobrać nam odpowiedni rodzaj preparatu, który nie zniszczy struktury tkaniny. Inaczej bowiem czyści się sofę wykonaną ze skóry, a inaczej z materiału typu mikrofaza.

Brak odpowiedniej wiedzy w tym zakresie jest jednak dużym utrudnieniem.

Pranie kanapy domowymi sposobami 

Przywracanie dawnego blasku wersalkom i fotelom najlepiej zacząć od dokładnego odkurzenia ich z pyłków. Na tym etapie dobrze sprawdzi się także rolka do czyszczenia ubrań, która ułatwi zebranie np. sierści zwierzaków.

Podczas prania kanapy możemy postawić na zupełnie naturalne sposoby jak użycie soku z cytryny, sody, octu czy mąki ziemniaczanej.

Wszystkie propozycje brzmią jednak nieco irracjonalnie i w rzeczy samej – mogą nie usprawnić prania kanapy, a nawet znacznie ten proces skomplikować. 

Profesjonalne pranie kanapy w Warszawie

Chcąc odświeżyć swoją wersalkę, nie stresując się przy tym, że możemy narazić się na dodatkowe koszty, najlepiej powierzyć pranie kanapy specjalistom z Warszawy.

Profesjonaliści z Szoruj.pl usuwają zabrudzenia nie tylko widoczne na pierwszy rzut oka, ale także takie, które wniknęły w strukturę materiału. Świadczymy usługę prania kanap w naszej siedzibie lub w Państwa domu, wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Szoruj.pl działająca na terenie Warszawy i okolic dysponuje fachowymi narzędziami oraz wiedzą z zakresu doboru właściwych detergentów do prania kanap, co daje Państwu gwarancję bezpiecznego i przede wszystkim skutecznego procesu odświeżenia mebla.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, będąc dla Państwa dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *