Pranie mebli wykładzin i dywanów Warszawa

Pranie dywanów

Dokładne oczyszczenie dywanu z brudu, kurzu, sierści, pasożytów i innych alergenów nie jest rzeczą prostą. Domowe metody nierzadko pozostawiają wiele do życzenia. Naszą specjalnością jest pranie dywanów zarówno naturalnych jak i sztucznych. Działamy w oparciu o specjalistyczny sprzęt oraz wysokiej jakości, w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia dorosłych, dzieci i zwierząt, detergenty.

Pranie tapicerki meblowej

Deszcz, śnieg, rozlany napój, kałuże na drodze, ziemia rozsypana na podjeździe, „piknik” na tylnej kanapie samochodu, a nawet pot – niezależnie od tego, jakbyśmy się starali, nasza tapicerka i tak prędzej czy później poszarzeje. Nieestetyczne plamy i brzydka woń nie zachęcają do dalszych podróży. Naszą specjalnością jest kompleksowe czyszczenie samochodowej tapicerki przy użyciu specjalistycznych detergentów i nowoczesnego sprzętu.

Pranie wykładzin

Wykładzina, dywan, tapicerka meblowa kryją w sobie wiele alergenów – począwszy od brudu i kurzu, poprzez roztocza i bakterie, a skończywszy na sierści. Tylko systematyczne pranie zapewni nam komfort i wygodę – również w zakresie zdrowotnym. Zajmujemy się kompleksowym praniem wykładzin zarówno na potrzeby Klientów Indywidualnych jak i firm oraz instytucji.