Przyciemniane szyb samochodowych

Profesjonalne przyciemnianie szyb: wszystkie szyby niewklejane demontujemy z auta  następnie na stole roboczym dokładnie je czyścimy, żyletkujemy, po czym razem z Klientem dobieramy odcień foli.

Do pracy używamy profesjonalnych foli firmy Solar Screen  które posiadają wszelkie niezbędne atesty i spełniają wymagane normy, stosowane folie są odporne na zarysowania ora posiadają filtry UV.

Folia z którą pracujemy jest długo letnia nie traci swoich właściwości tak więc przez długie lata będzie cieszyć oko.

Pracę wykonujemy zawsze z zachowaniem norm przejrzystości szyb określonych w Polski prawie.

Zalety przyciemniania szyb, piękny efekt wizualny to jedno dodatkowo folie zapobiegają przenikaniu promieni UV które są dla nas szkodliwe, przyciemnione szyby stanowią również ochronę wnętrza naszego pojazdu chronią przed wyblaknięciem materiału tapicerki przed pęknięciami deski rozdzielczej, dzięki foli temperatura wewnątrz auta jest niższa nawet o 70, podczas stłuczki szyba która jest przyciemniona nie stłucze się na drobne kawałeczki dzięki czemu ochroni nasza skórę przed urazami.

Zapraszamy na usługę przyciemniania szyb do nas do zakładu po uprzednim umówieniu terminu usługi. Na każdą usługę udzielamy Gwarancję.

 

 

CHATBACK -SEDAN
3 SZYBY299 ZŁ
5 SZYB449 ZŁ
7 SZYB649 ZŁ
KOMBI-COUPE
3 SZYBY299-349 ZŁ
5 SZYB499-549 ZŁ
7 SZYB549-649 ZŁ
AUTA 7 I 9 OSOBOWE
5 SZYB499-549 ZŁ
7 SZYB549-649 ZŁ
9 SZYB649-749 ZŁ
Zadzwoń