Regulamin

Regulamin usług Firmy “Jacek Kwiatkowski-Szoruj.pl”

Dane:

08-400 Garwolin Ul.Romanówka 2/6

z siedzibą w 04-081 Warszawa Ul. Czapelska 38

Nip: 826-207-19-62 

 

Jacek Kwiatkowski – Szoruj.pl ( dalej : zleceniobiorca ) świadczy usługi tylko i wyłącznie na zlecenie przedsiębiorcy ( klienta)

 

  1. Od momentu przyjęcia Produktu Zleceniobiorca ponosi odpowiedzialność za uszkodzenie, utratę lub zniszczenie wyposażenie samochodu tylko i wyłącznie w odniesieniu do rzeczy stanowiących fabryczne wyposażenie auta w których jest brak ingerencji nie autoryzowanych stacji napraw.
  1. Wszelkie spory wynikające z Umowy będą rozstrzygane według prawa polskiego przez sąd powszechny właściwy dla Zleceniobiorcy.
  1. Zleceniodawca ma obowiązek odebrać auto z warsztatu, najpóźniej po upływie 3h od terminu powiadomienia o zakończeniu pracy nad danym pojazdem.
  1. Za elementy które wcześniej były czyszczone / prane w nieodpowiedni sposób nieodpowiednimi środkami takimi jak np. pianka do tapicerki, odplamiacze oraz inne nie przeznaczone do prania firma szoruj.pl nie odpowiada.
  1. Czas wykonania prania/czyszczenia jest zawsze ustalany indywidualnie z klientem.
  1. Poprawki gwarancyjne zawsze wykonywane są w siedzibie firmy na ul. Czapelskiej 38 w Warszawie, zleceniodawca doprowadza auto na własny koszt w czasie do pięciu dni roboczych od dnia wykonania usługi.
  2. pl może zatrzymać prany pojazd do czasu kompletnego uregulowania rachunku  należnego (prawo zatrzymania).
  3. Przy usłudze ozonowania/odgrzybiana klimatyzacji auta potrzebne jest uruchomienie silnika samochodu, zleceniodawca oddając auto potwierdza sprawność techniczną pojazdu ( układu chłodzenia). Firma szoruj.pl będzie monitoruje temperaturę silnika według wskazań na desce rozdzielczej auta.
  4. Klient zamawiający pranie/czyszczenia auta ponosi solidarną odpowiedzialność za dokonanie zapłaty za pranie/czyszczenie wraz z osobą bądź jednostką organizacyjną uprawnioną do dysponowania pojazdem, na której rzecz ma być wykonana usługa.
  1. Pranie podsufitki zawsze jest wykonywane na odpowiedzialność zleceniobiorcy ze względu na nieznaną historię użytkowania.

 

Jacek Kwiatkowski – Szoruj.pl

08-400 Garwolin

Ul. Romanówka 2/6

Nip: 826-207-19-62

 

Z siedzibą

04-081 Warszawa

Ul. Czapelska 38