Czyszczenie Specjalistyczne Warszawa Targówek

Nasze usługi świadczymy również Klientom mieszkającym na Targówku. Oferujemy między innymi kompleksowe pranie dywanów oraz wykładzin, stanowiących wyposażenie domów i firm. Wykonujemy także czyszczenie posadzek, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz detergentów, produkowanych przez uznane na rynku firmy. W miejscach, w których zauważalne są znaczne zabrudzenia, stosujemy doczyszczanie maszynowe powierzchni, gwarantujące osiągnięcie zaplanowanego efektu estetycznego. Dysponujemy również generatorami ozonu, umożliwiającymi ozonowanie pomieszczeń, skutecznie likwidując przykry zapach, wirusy, grzyby oraz bakterie.

Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w branży, wykorzystywanie nowoczesnych technologii w zakresie czyszczenia oraz indywidualnie dobierane detergenty, zapewniające skuteczność zabiegów oraz bezpieczeństwo materiału. Zlecenia realizujemy w naszej siedzibie lub bezpośrednio u Klienta, dostosowując ich termin do oczekiwań Zleceniodawcy.

Pranie wykładzin Targówek

Szoruj.pl to między innymi profesjonalne pranie wykładzin z różnego rodzaju materiałów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając dobór najlepszych metod i środków, gwarantujących efektywne wyczyszczenie powierzchni. Prace realizowane są w kilku etapach, które zawsze poprzedza bardzo dokładne odkurzenie wykładziny. W zależności od rodzaju zabrudzenia dobieramy właściwy detergent, który w połączeniu z profesjonalnymi maszynami piorącymi, usuwa nawet najtrwalsze plamy, które wniknęły już w strukturę materiału.

Z tą usługą nieodłącznie wiąże się pranie tapicerki meblowej. Najczęściej realizowane jest bezpośrednio u Klienta, dzięki czemu nie ma konieczności transportowania mebli do naszej siedziby. Pranie wykonujemy dla Klientów indywidualnych oraz firm, w których liczy się czystość i estetyka wyposażenia. Dzięki gruntownemu oczyszczeniu kanap, foteli czy krzeseł, likwidowane są roztocza i kurz, stanowiące popularny alergen. Oferujemy także pranie tapicerki meblowej skórzanej, z zastosowaniem delikatnych detergentów, zapewniających nie tylko skuteczność zabiegu, ale także bezpieczeństwo materiału. W tym przypadku najczęściej wykorzystujemy metody ręczne, usuwające zabrudzenia i konserwujące powierzchnię, dzięki czemu zyskuje ona odporność na uszkodzenia.

Czyszczenie kostki brukowej Targówek

Nasza oferta to także czyszczenie kostki brukowej na podwórkach, placach oraz w ciągach komunikacyjnych. Wykorzystujemy metody ciśnieniowego i mechanicznego szorowania, w zależności od stopnia i rodzaju zabrudzeń. Dzięki nowoczesnym środkom chemicznym, jakich używamy, możliwe jest usunięcie plam tłustych, pochodzących najczęściej z oleju samochodowego, rdzy oraz wykwitów biologicznych mchu, glonów czy trawy. Po zakończonym zabiegu czyszczenia kostki, przeprowadzamy jej impregnację, zmniejszając chłonność materiału, dzięki czemu jej czyszczenie w przyszłości będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Zajmujemy się również pracami w pomieszczeniach użytkowych, realizując czyszczenie garaży podziemnych. Niezależnie od materiału, z jakiego wykonana jest posadzka garażowa, jest ona narażona na różnorodne zabrudzenia, pochodzące najczęściej z samochodów. Wyciek oleju silnikowego czy błoto w sezonie zimowym są najczęstszymi problemami, z jakimi mamy do czynienia. Wykorzystując sprzęt podający i odsysający wodę, gruntownie myjemy posadzki, umożliwiając ponowne korzystanie z garażu już kilka minut po zakończeniu zabiegu. Klientom, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań w zakresie poprawy estetyki budynku, proponujemy mycie elewacji, wykonywane w budynkach o różnej wysokości. Stosując zwyżkę, myjki ciśnieniowe oraz detergenty dobierane do rodzaju okładziny ścian zewnętrznych, skutecznie pozbywamy się nie tylko zabrudzeń pochodzących z opadów atmosferycznych, ale także plam i wykwitów biologicznych.

Serwis klimatyzacji samochodowej Targówek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty szeroki pakiet usług dedykowanych kierowcom. Pranie tapicerki, czy kompleksowe sprzątanie wnętrza uzupełniliśmy o serwis klimatyzacji samochodowej. Dzięki urządzeniom firmy Bosch możemy sprawdzić szczelność układu klimatyzacji, wymienić olej i czynnik chłodniczy, co sprawi, iż Państwa klimatyzacja odzyska dawną sprawność. Usługi w zakresie serwisowania klimatyzacji powinny być wykonywane co najmniej raz w roku i łączyć w sobie nie tylko techniczne sprawdzenie układu, ale także odgrzybianie klimatyzacji samochodowej.

Tę usługę realizujemy w każdym typie pojazdu. Pierwszym sygnałem, jaki świadczy o konieczności pilnej wizyty w serwisie, jest przykry zapach wydostający się z nawiewów oraz powtarzające się infekcje górnych dróg oddechowych, które dotykają szczególnie dzieci. To znak, że w klimatyzacji mogły zgromadzić się grzyby, kurz, bakterie i wirusy, które wraz z tłoczonym powietrzem dostają się do wnętrza pojazdu. Rozwiązaniem jest ozonowanie klimatyzacji samochodowej, skutecznie eliminujące nie tylko nieprzyjemną woń, ale przede wszystkim chorobotwórcze drobnoustroje.

Renowacja lakieru samochodowego Targówek

Naszą ofertę, dedykowaną kierowcom, wzbogaca renowacja lakieru samochodowego. To usługa kompleksowa, polegająca na kilkuetapowym oczyszczaniu i pielęgnacji powłoki lakierniczej, dzięki czemu odzyskuje ona dawny blask, kolory stają się bardziej nasycone, a auto wygląda, jakby wyjechało wprost z salonu. Podczas renowacji znikają powierzchniowe rysy na lakierze, który dodatkowo zabezpieczony jest przed korozją. Finalnie przeprowadzamy polerowanie lakieru samochodowego, instruując naszych Klientów, jak pielęgnować nadwozie, aby jak najdłużej utrzymał się efekt zabiegu. Na kompleksową renowację powłoki przeznaczamy zwykle 2 – 3 dni.

Wykonujemy także przyciemnianie szyb samochodowych, z wykorzystaniem specjalistycznej folii, zapewniającej zróżnicowaną przezroczystość, dostosowaną nie tylko do oczekiwań Klientów, ale także obowiązujących w tym zakresie przepisów. Folię nakładamy po uprzednim demontażu szyb, ich oczyszczeniu i żyletkowaniu, dzięki czemu idealnie przylega do powierzchni szkła, tworząc jednolitą strukturę. Folia ogranicza dostęp promieniowania słonecznego do wnętrza pojazdu, dzięki czemu podróżujemy w bardziej komfortowych warunkach. Oklejanie szyb to także podniesienie poziomu bezpieczeństwa jazdy. W razie kolizji lub wypadku, szkło nie rozbija się na niewielkie elementy, które mogą zranić podróżnych, ale zachowuję swoją zwartą konstrukcję.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Szoruj.pl. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy, aby nasi specjaliści pomogli Państwu w wyborze odpowiedniej usługi oraz wstępnie zarezerwowali termin jej realizacji. Na wszystkie prowadzone prace udzielamy gwarancji.