Szoruj.pl

Nasza firma realizuje pranie tapicerki meblowej, dywanów, mycie kostki przed budynkami, a także czyszczenie posadzek dla Klientów z Pragi Północ i Południe. Jesteśmy profesjonalistami, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług, wykorzystując nowoczesny sprzęt i detergenty, zapewniające skuteczność realizowanych prac. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami, proponując rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Wszystkie prace wykonywane są w terminach wcześniej uzgodnionych ze Zleceniodawcą.

Nasze usługi dedykujemy również kierowcom, którym polecamy szczególnie polerowanie lakieru samochodowego. To zabieg pozwalający na usunięcie drobnych rys i zadrapań z karoserii, który przywraca jednocześnie dawny blask lakierowi. Zajmujemy się także serwisowaniem klimatyzacji, proponując odgrzybianie klimatyzacji samochodowej z wykorzystaniem niezwykle skutecznych generatorów ozonu, likwidujących nie tylko nieprzyjemny zapach wydostający się z układu, ale przede wszystkim grzyby, wirusy i bakterie chorobotwórcze.

Pranie dywanów Praga

Posiadamy profesjonalne odkurzacze, dzięki którym pranie dywanów w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych jest wyjątkowo skuteczne i pozwala po jednym zabiegu osiągnąć zaplanowany efekt estetyczny. Wykonujemy również pranie wykładzin z różnego rodzaju materiałów, które wymagają gruntownego czyszczenia. Sprzęt piorący oraz detergenty dopasowujemy do konkretnej powierzchni, usuwając plamy i zabrudzenia, które dostały się do struktury materiału. Czyszczenie wykładzin i dywanów realizowane jest w kilkuetapowym procesie, który zawsze poprzedza gruntowne oczyszczenie i odkurzenie powierzchni. Następnie, w zależności od materiału oraz skali i rodzaju zabrudzeń, wprowadzamy pranie maszynowe, z wykorzystaniem wysokiej jakości detergentów.

W naszej siedzibie lub bezpośrednio u Klienta wykonujemy również pranie tapicerki meblowej skórzanej, najczęściej stosując metody ręczne oraz delikatne środki, przeznaczone do mycia i pielęgnacji różnego rodzaju skór. Zabieg kończy konserwacja powierzchni, dzięki czemu jest ona zabezpieczona przed wysychaniem, czy uszkodzeniami mechanicznymi. W ofercie posiadamy także ozonowanie pomieszczeń, które pozwala na skuteczną likwidację przykrego zapachu będącego wynikiem między innymi palenia tytoniu, prac remontowych, czy wcześniejszego zalania domu. Ozon jest także najskuteczniejszym środkiem niwelującym grzyby, wirusy i bakterie z otoczenia, dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu wolne jest od jakichkolwiek drobnoustrojów chorobotwórczych.

Mycie elewacji Praga

W naszej ofercie znajduje się także mycie elewacji, wykonanej z różnorodnych materiałów. Dysponujemy zwyżką, umożliwiającą oczyszczenie zewnętrznych ścian budynku na całej jego wysokości, dzięki czemu struktura materiału jest jednolita, bez przebarwień, plam i zacieków. Wykorzystujemy myjki ciśnieniowe oraz detergenty, dopasowane do surowca, z którego wykonana jest okładzina. Zajmujemy się także myciem elewacji wykonanych z delikatnego materiału, jakim jest kamień naturalny.

Klientom dbającym o estetykę nie tylko wnętrza, ale i otoczenia budynku, oferujemy czyszczenie kostki brukowej. Jest to zabieg polegający na usunięciu powierzchniowego brudu wynikającego z codziennej eksploatacji bruku, a także likwidacji plam różnego pochodzenia. Stosowane myjki ciśnieniowe, podające ciepłą wodę wraz z detergentami, niwelują zabrudzenia tłuste, pochodzące najczęściej z oleju samochodowego oraz wykwity mchu, glonów oraz trawy. Zabieg można zakończyć impregnacją kostki, dzięki czemu staje się ona mniej podatna na ponowne zabrudzenie. Realizujemy również czyszczenie garaży podziemnych, wykorzystując urządzenia, które od razu zasysają brudną wodę, sprawiając, iż garaż nadaje się do dalszej eksploatacji od razu po zakończonej pracy. Wykonujemy czyszczenie posadzek garażowych wykonanych z różnorodnego materiału, zarówno w miejscach przeznaczonych na niewielką liczbę aut, jak i w garażach masowych, przygotowanych dla mieszkańców lub klientów.

Przyciemnianie szyb samochodowych Praga

Oferta Szoruj.pl dedykowana kierowcom to przyciemnianie szyb samochodowych, z wykorzystaniem specjalistycznej folii o zróżnicowanej przejrzystości. Zabieg pozwala ograniczyć przedostawanie się promieni UV do wnętrza pojazdu, dzięki czemu podróż przebiega w komfortowych warunkach. Folia podnosi również bezpieczeństwo jazdy, ponieważ w razie kolizji lub wypadku, utrzymuje strukturę szyby, która nie rozbija się na niewielkie elementy, mogące zranić kierowcę lub pasażerów. Przyciemnianie wykonujemy po demontażu szyb, ich gruntownym oczyszczeniu oraz żyletkowaniu. Rodzaj folii oraz stopień przyciemnienia wybiera Klient, z uwzględnieniem obowiązujących w tym zakresie norm prawnych.

Nasza oferta to również innowacyjna renowacja lakieru samochodowego, wykonywana wówczas, gdy powłoka stała się matowa oraz posiada liczne rysy i zadrapania. Osobom, których samochody mają widoczne uszkodzenia lakieru np. odpryski przy nadkolach, masce i zderzakach, proponujemy uzupełnianie ubytków lakierniczych. Kompleksowa renowacja trwa zwykle 2-3 dni. Po jej wykonaniu lakier jest błyszczący, odświeżony, bez rys i trwałych zabrudzeń. Naszym Klientom oferujemy także szczegółowy instruktaż w zakresie odpowiedniego dbania o stan nadwozia, które wydłuży efekt osiągnięty w wyniku zabiegu polerowania.

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej Praga

Kierowcom, których auta wyposażone są w system schładzający powietrze, oferujemy ozonowanie klimatyzacji samochodowej. Zabieg ten skutecznie eliminuje wszelkie drobnoustroje chorobotwórcze z układu klimatyzacji, gruntownie go oczyszczając. Do odgrzybiania wykorzystujemy ozon, który jest dziś najskuteczniejszym sposobem na dezynfekcję instalacji klimatyzacyjnych. Niweluje również nieprzyjemny zapach w pojeździe, który jest bezpośrednim następstwem zabrudzonego układu klimatyzacji lub też palenia tytoniu, czy zawilgocenia tapicerki.

Osobom, które zauważyły dodatkowo spadek wydajności instalacji klimatyzacyjnej, oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej. Wykonywany jest z wykorzystaniem profesjonalnej aparatury firmy Bosch, w trzech fazach: opróżnianie układu, wytwarzanie podciśnienia, sprawdzenie szczelności, napełnienie nowym olejem oraz czynnikiem R 134A. Usługi w zakresie klimatyzacji realizujemy w naszej siedzibie lub bezpośrednio u Klienta, dojeżdżając pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty Szoruj.pl. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji, a także dokonają wstępnej rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu wykonania wybranej usługi.