Szoruj.pl

Mycie i Czyszczenie kostki brukowej Warszawa

Mycie kostki brukowej, która stanowi element wykończenia podwórzy, chodników i podjazdów jest bardzo ważne, głównie ze względu na walory estetyczne. Kostka brukowa to wizytówka okolicy naszego domu oraz budynków firmowych. Chodniki ulegają samoistnemu zabrudzeniu z powodu zmiennych warunków atmosferycznych, plam po oleju silnikowym oraz rozwijających się w szczelinach licznych wykwitów biologicznych, jak m.in. mchy. Wiele zanieczyszczeń ciężko usunąć domowymi sposobami, dlatego niezbędne będzie profesjonalne czyszczenie kostki brukowej z mchu i oleju. 

Firma Szoruj realizuje kompleksowe czyszczenie kostki brukowej w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Skutecznie pozbywamy się wszelkich mikroorganizmów, a także plam, przywracając dawny blask chodnikom i podjazdom. Do procesu czyszczenia kostki brukowej używamy specjalistycznych preparatów, zakupionych od sprawdzonych producentów. Czyszczenie kostki brukowej przebiega pomyślnie również z uwagi na fakt używania wysokociśnieniowych myjek marki Karcher. 

Czyszczenie kostki brukowej z oleju

Tłuste plamy na podjeździe do garażu to bardzo częsta przypadłość i prawdziwy problem. Zabrudzenie wygląda niecenestetycznie i stanowi ryzyko poślizgnięcia się. Oleiste zawiesiny mają to do siebie, że szybko wchłaniają się w strukturę chodnika, stąd ciężko pozbyć się ich własnoręcznie. Na szczęście ekipa Szoruj skutecznie wyeliminuje plamy z oleju, czyszcząc kostkę brukową fachowymi metodami i sprzętem. 

Jak przebiega czyszczenie kostki brukowej z oleju z firmą Szoruj? Doświadczonych pracowników wspierają myjki wysokociśnieniowe zasilane ciepłą wodą oraz detergenty z najwyższej półki pod względem jakości i skuteczności. Bez problemu poradzimy sobie zarówno z nowo powstałymi zaciekami, jak i tymi trwałymi. W naszej ofercie znajduje się opcja impregnacji wyczyszczonej kostki brukowej z oleju i innych substancji, aby zapewnić Państwu efekty na jeszcze dłuższy okres. 

Mycie i Czyszczenie kostki brukowej cennik

Warszawska firma Szoruj wykonuje mycie kostki brukowej w atrakcyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stąd kosztorys usługi tworzymy w oparciu o wielkość powierzchni kostki brukowej, którą będziemy czyścić, a także rodzaju plam.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Mycie, czyszczenie, doczyszczanie kostki brukowej

1 m2

od 8 zł

Impregnacja

1 m2

4 zł – 6zł

Czyszczenie kostki brukowej Warszawa wykonujemy za pomocą maszyn wysokociśnieniowych firmy karcher HDS są to specjalistyczne maszyny z funkcją podgrzewania wody, środki do czyszczenia które stosujemy są bio-degradalne i bezpieczne dla środowiska.

Nasze Maszyny i działanie

Każda usługa obejmuje za piaskowanie świeżo umytej kostki tak żeby uzupełnić ubytek piasku który wypukaliśmy , na życzenie klienta wykonujemy również proces impregnacji kostki po umyciu co pozwala na dłuższe utrzymanie bruku w czystości oraz znacznie poprawia jej stan wizualny.

Podczas mycia bruku usuwamy:

  • mchy, porosty,
  • zabrudzenia ropopochodne,
  • ślady opon,
  • błoto, przebarwienia,
  • plamy z rdzy,
  • plamy z farb oraz wiele innych.

Mycie kostki brukowej Warszawa wykonujemy już od 6 lat w tym czasie zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie żeby wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

Udzielamy gwarancję na każdą usługę

Mycie bram garażowych,  Mycie elewacji wszelkiego rodzaju – również metodą mycia wysokociśnieniowego

Mycie powierzchni twardych Warszawa takich jak posadzki PCV, podłogi przemysłowe oraz kamienne, płytki gres.

Mycie kostki brukowej i chodników za pomocą maszyny

Mycie czyszczenie posadzek Warszawa wykonujemy za pomocą maszyny Karcher BR 40/10 jest to profesjonalna maszyna która zarówno podaje detergent na czyszczoną powierzchnię następnie szoruje za pomocą podwójnych walcowatych szczotek i ostatecznie ściąga powstałą brudną  zawiesinę  do maszyny pozostawiając czyszczoną powierzchnie ledwie wilgotną gotową do użytkowania.

Czyszczenie kostki brukowej z mchu

Nie rzadziej od czyszczenia kostki brukowej z oleju, zajmujemy się także usuwaniem mchu i chwastów, które wyrosły na podłożu i szpecą naszą okolicę. Mech w sprzyjających do tego warunkach bardzo szybko się rozwija, rozrastając się ze szczelin także na powierzchnię chodnika. Istnieje możliwość pozbycia się wykwitów mechanicznie, ale sposób ten jest zbyt inwazyjny, a w dodatku nie przynosi efektów na długo. Właśnie dlatego niezbędna jest szybka interwencja i zlecenie chemicznego  czyszczenia kostki brukowej z mchu. 

Podobnie jak w przypadku usuwania oleju, do czyszczenia kostki brukowej z mchu używamy tylko sprawdzonych i cenionych wśród specjalistów preparatów, eliminujących mikroorganizmy. Impregnowanie podłoża jest bardzo ważne, więc tuż po czyszczeniu kostki brukowej z mchu, nakładamy ochronną warstwę produktów, zahamują powrót problemu. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami, abyśmy mogli wypracować dla Państwa najbardziej optymalną i najkorzystniejszą opcję i ceny czyszczenia kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej

Mycie nawierzchni dekoracyjnych i użytkowych to podstawa, aby móc cieszyć się czystym i estetycznie prezentującym się otoczeniem domu czy firmy. Doświadczony i wykwalifikowany zespół fachowców Szoruj zajmuje się profesjonalnym myciem kostki brukowej w Warszawie i okolicznych miejscowościach na zlecenie zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferujemy kompleksową obsługę, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów.

Świadczona przez naszą firmę usługa mycia kostki brukowej jest wieloetapowa. Podczas pierwszej fazy omawiamy szczegóły współpracy, opierając się na Państwa indywidualnych preferencjach i wytycznych. Następne przeprowadzamy dokładną weryfikację stanu kostki brukowej, jaką będziemy czyścić. Należy ustalić typ materiału, z jakiego została wykonana kostka brukowa, rodzaj impregnacji, jeśli była poddawana temu zabiegowi, a także charakter powstałych na powierzchni zabrudzeń. Pozyskanie tych i kilku innych ważnych informacji pozwoli nam dobrać najbardziej optymalną metodę mycia kostki brukowej w Warszawie oraz odpowiednie detergenty, co przełoży się na efektywność świadczenia.

Mycie kostki brukowej Karcherem

Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi i preparatów od renomowanych na rynku producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki standard naszych usług, dużą skuteczność oraz długotrwałe efekty mycia kostki brukowej. Podczas usługi naszym fachowcom towarzyszy myjka wysokociśnieniowa na gorącą wodę marki Karcher, wyposażona w komplet wymiennych, obrotowych końcówek, docierających bezproblemowo w każdą trudno dostępną szczelinę. W trakcie mycia kostki brukowej woda poddawana jest ciśnieniu 180 Bar i podgrzewana do temperatury 80 stopni Celsjusza. Takie warunki pozwalają na sprawne usunięcie wszystkich zanieczyszczeń – nawet tych, które wniknęły w strukturę materiału budowlanego.

Warto zaznaczyć, że na jakość usługi mycia kostki brukowej wpływają również używane preparaty. Dbając o środowisko naturalne, współpracujemy z producentami oferującymi tylko w pełni ekologiczne i biodegradowalne produkty. Tym samym nie przyczyniamy się do zanieczyszczania gruntów, a usługa mycia kostki brukowej w Warszawie i okolicznych miejscowościach jest bezpieczna.

Mycie kostki brukowej – dodatkowe usługi

Działamy kompleksowo, dlatego poza myciem kostki brukowej Karcherem, wykonujemy również profesjonalną impregnację nawierzchni dekoracyjnych i użytkowych. Usługa pozwala na skuteczne zabezpieczenie umytej kostki brukowej przed ponownym szybkim zabrudzeniem się, a także oddziaływaniem negatywnych warunków atmosferycznych – opadów deszczu i śniegu czy zmiennej temperatury. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i cennikiem mycia kostki brukowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego po więcej informacji.

Obszar na jakim świadczymy usługi mycia kostki brukowej

Warszawa, Radom Płock, Siedlce czy Ostrołęka lub Ciechanów. Nic nam nie jest straszne dojeżdzamy w każdy region województwa Mazowieckiego. Nie jesteś pewny swojej lokalizacji? Zadzwoń a w minutę ustalimy czy jesteśmy wstanie do Ciebie dojechać.

Dziękujemy za elegancki podjazd z kostki! Bruk przed naszym warsztatem był zabrudzony olejem i innymi trudnymi do usunięcia substancjami, co dla mechanika samochodowego jest niestety standardem. Myjka ciśnieniowa nie dawała rady, a mnie wydawało się, że plamy zamiast znikać są jeszcze bardziej widoczne – do czasu skorzystania z usług fachowców z szoruj.pl. Dzięki nim podjazd wygląda czysto, nie ma plam i zielonych „ozdób” w postaci mchu. Szybko, sprawnie i skutecznie!

Pan Paweł