Szoruj.pl

Serwis Klimatyzacji Samochodowej Warszawa

W skład przeprowadzonych przez nas usług serwisu wchodzą:

  1. Nabijanie klimatyzacji maszyną serwisową Bosch ACS 611/Robinair, fazy pracy: opróżnienie, wytwarzanie podciśnienia i sprawdzanie szczelności układu, Napełnienie nowym olejem, napełnienie czynnikiem R 134A.
  1. Odgrzybianie klimatyzacji oraz wnętrza pojazdu za pomocą generatora ozonu o dużej mocy, w celu pozbycia się z układu niebezpiecznych drobnoustrojów, grzybów, wirusów oraz wszelkiego rodzaju brzydkich zapachów.

Usługi Świadczymy Stacjonarnie u nas w zakładzie oraz Mobilnie Z dojazdem do klienta w Warszawie dojazd GRATIS!!!

Oferowane usługi  

Pełny serwis + Napełnienie klimatyzacji + Ozonowanie odgrzybianie układu

130 zł

Uzupełnienie brakującego czynnika chłodzącego R 134A każde 100g

25 zł

 Za rzeczy pozostawione w aucie poza gaśnicą, apteczką i trójkątem nie odpowiadamy 
Usługi świadczymy u Nas w zakładzie na
Ul. Michała Paca 11
Dojazd na terenie
Warszawy 50zł
Dojazd poza Warszawę
ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość
usługi 150 zł
Gwarancja na każdą
usługę 5 dni
od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT
Na każdą usługę obowiązują
wcześniejsze zapisy

Oferta przygotowana przez: Jacek Kwiatkowski

Szoruj.pl
Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa
NIP: 1133080613
Zadzwoń do nas
+48 531-531-461
Napisz do nas
biuro@szoruj.pl

* podane ceny są cenami netto
* w przypadku wyjątkowo zabrudzonych pojazdów cena ustalana indywidualnie

Serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa

Serwis klimatyzacji samochodowej to usługa, którą dedykujemy zarówno klientom prywatnym, jak i przedstawicielom firm, dysponującym flotą pojazdów. Co nas wyróżnia? Wysokiej jakości sprzęt, a także wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu realizujemy serwis klimatyzacji samochodowej kompleksowo, sprawdzając jej szczelność, nabijając układ czynnikiem chłodniczym, a także odgrzybiając instalację.

Nabijanie klimatyzacji w Warszawie realizujemy w naszym serwisie lub bezpośrednio u klienta. Wystarczy wcześniej zarezerwować usługę, a nasi specjaliści pojawią się na miejscu w uzgodnionym terminie, aby kompleksowo przeprowadzić serwis klimatyzacji w państwa samochodach. Dzięki niemu podróżowanie będzie odbywać się w komfortowych warunkach, przy zmniejszonym spalaniu paliwa, na które ma także wpływ niewydajny system klimatyzacji.

Odgrzybianie klimatyzacji Warszawa

Odgrzybianie klimatyzacji, realizowane przez szoruj.pl, to proces mający na celu oczyszczenie układu z bakterii, grzybów i wirusów. Pierwszym symptomem, świadczącym o konieczności wykonania tego zabiegu, jest nieprzyjemny zapach, wydobywający się z kratek wentylacyjnych. Klimatyzacja samochodowa, zasysając powietrze, gromadzi wewnątrz instalacji mikroorganizmy, które są bezpośrednią przyczyną przykrej woni.

Jednak nie o sam zapach chodzi. Odgrzybianie klimatyzacji ma także pozytywny wpływ na zdrowie. Likwidując zgromadzone wirusy i bakterie, minimalizuje się ryzyko zachorowania. Częste przeziębienia i problemy z górnymi drogami oddechowymi, zauważalne przede wszystkim w sezonie letnim, są często wynikiem zabrudzonej instalacji klimatyzacyjnej. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak ozonowanie, kompleksowo wyczyścimy państwa klimatyzację, sprawiając, że podróżowanie będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne dla zdrowia. Ile to kosztuje? Odgrzybianie klimatyzacji to cena około 130 złotych. Usługa obejmuje pełny serwis, napełnienie klimatyzacji oraz ozonowanie układu.

Napełnianie klimatyzacji Warszawa

Napełnianie klimatyzacji Warszawa to usługa pozwalająca zwiększyć wydajność instalacji chłodzącej powietrze. Jak poznać, że trzeba wykonać ten zabieg? Pierwszym zauważalnym objawem jest spadek efektywności chłodzenia. Jeśli przy wysokich temperaturach zewnętrznych trudno schłodzić wnętrze pojazdu, warto zainteresować się tym problemem i udać się do naszego serwisu, w celu sprawdzenia, czy instalacja działa prawidłowo. Wykorzystując profesjonalne urządzenia, zweryfikujemy poziom czynnika chłodniczego oraz szczelność układu.

W razie stwierdzenia ubytku uzupełnimy czynnik, a także wymienimy olej. To czynności, które przywrócą sprawność klimatyzacji w państwa pojeździe, wydatnie zwiększając komfort podróżowania. Napełnianie klimatyzacji to cena niewielka, oscylująca w granicach 130 złotych, w zależności od rodzaju pojazdu oraz ilości czynnika chłodniczego. Usługę realizujemy na miejscu, w naszym warsztacie lub bezpośrednio u państwa, po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa

Naprawa klimatyzacji samochodowej w Warszawie, realizowana jest z wykorzystaniem urządzeń renomowanej marki Bosch, umożliwiających naszym serwisantom opróżnienie, wytworzenie podciśnienia i sprawdzenie szczelności układu. Dzięki temu mamy pewność, iż instalacja klimatyzacyjna jest sprawna, a ubytek czynnika jest naturalnym następstwem eksploatacji pojazdu. Aby zapewnić sobie komfortowe korzystanie z samochodowej klimatyzacji, warto odwiedzić nas co najmniej raz w roku, przed rozpoczęciem sezonu.

Szoruj.pl to serwis klimatyzacji samochodowej w Warszawie, który tworzą profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki kompleksowym i nowoczesnym rozwiązaniom szybko przywracamy sprawność układów chłodzących powietrze w samochodach, obsługując osoby prywatne oraz firmy, dysponujące flotą pojazdów. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów realizacji usługi. Nabijanie klimatyzacji to cena atrakcyjna, obejmująca całościowy serwis, wraz z odgrzybieniem układu. Na świadczone usługi udzielamy gwarancji.

Wyjeżdżając na wakacje, chciałem sprawdzić klimatyzację, która czasami po prostu nie dawała rady skutecznie wychłodzić auta. Korzystałem z usług szoruj.pl przy praniu tapicerki, więc zwróciłem się do nich o pomoc również w kwestii klimy. Polecam! Szybka i profesjonalna diagnoza, uzupełnienie czynnika chłodniczego i kompleksowe sprawdzenie układu załatwiły sprawę. W samochodzie aż pachnie świeżością, a my nawet w upalny dzień podróżujemy w pełnym komforcie.

Pan Karol