Szoruj.pl

Czyszczenie, Pranie materacy Warszawa

Oferta szoruj.pl obejmuje także pranie materacy. Propozycja dedykowana jest nie tylko osobom fizycznym, które chcą wyczyścić materac użytkowany w domu, ale także hotelom, hostelom, apartamentom czy pensjonatom, które oferują regularne usługi noclegowe.

Czyszczenie materacy samodzielnie nie zawsze jest możliwe, ponieważ nie wszystkie modele posiadają zamek błyskawiczny, pozwalający na zdjęcie z nich pokrycia. Wówczas konieczne jest skorzystanie z profesjonalnych usług, które obejmują również odplamianie materacy.

Pranie materacy Warszawa

Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie sprzętu i preparatów służących do czyszczenia materacy. Nasza praca to przede wszystkim pozbycie się kurzu, roztoczy i alergenów, które w negatywny sposób mogą oddziaływać na nasze zdrowie. Nie czyścimy jedynie wierzchniej warstwy materaca, ale także jego wypełnienie. W produktach, które nie posiadają możliwości zdjęcia pokrowca, wykorzystujemy technologię ekstrakcyjną, czyli pranie na mokro.

Pranie materacy w Warszawie realizujemy w naszej siedzibie lub dojeżdżamy gratis do Klienta. Usługa obejmuje kilka etapów, które gwarantują wysoką jakość prania oraz skuteczną eliminację drobnoustrojów, kurzu i zabrudzeń. W pierwszej kolejności dokonujemy dokładnego odkurzenia materaca, nanosimy prespray dobrany do rodzaju pokrycia, którego zadaniem jest oddzielenie brudu od powierzchni materaca. Finalnie dokonujemy filtracji ekstraktorem do czystej wody.

Odplamianie materacy

Kompleksowa usługa obejmuje także odplamianie materacy. Wszelkie plamy, które trudno usunąć domowymi sposobami, to efekt wnikania zabrudzenia w strukturę materiału, z jakiego wykonany jest materac. Stosujemy preparaty, które skutecznie radzą sobie z plamami różnego pochodzenia. Środki dobieramy indywidualnie do rodzaju zabrudzenia oraz materiału, z jakiego wykonany jest materac.

Czyszczenie materacy w Warszawie najlepiej wykonywać w godzinach porannych. Gruntowne pranie wraz z odplamianiem wymaga zastosowania metod ekstrakcyjnych, wykorzystujących wodę. Aby produkt nadawał się do ponownego użycia, musi schnąć przez minimum 12 godzin, a w przypadku intensywnych zabrudzeń nawet 24 godziny. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy zapoznają Państwa ze szczegółami oferty oraz umówią termin realizacji usługi prania materacy.

Procedura czyszczenia materacy krok po kroku:

  1. Dokładne odkurzenie materaca
  2. Naniesienie prespray odpowiedni do powierzchni materaca – oddzielenie brudu od powierzchni materaca.
  3. Filtracja ekstraktorem do czystej wody

Pranie Materacy najlepiej wykonywać rano w okolicach godziny 8-9 , czas wysychania pranego materaca to optymalnie 12h , w przypadku mocnych zabrudzeń czas ten może wydłużyć się do 24h.

Jeśli zastanawiacie się, jak wyczyścić materac, aby przywrócić mu dawny blask i pierwotny wygląd, skorzystajcie z pomocy specjalistów. Zadanie to wymaga nie tylko doświadczenia, ale przede wszystkim dostępu do profesjonalnych środków czyszczących i urządzeń, zapewniających głębokie pranie.

W warunkach domowych zwykle skupiamy się na praniu pokrowca, który uległ zabrudzeniu. Nie wszystkie rodzaje plam można jednak usunąć w ten sposób. Prawdziwym kłopotem są zanieczyszczenia, które dostały się w głębsze struktury materiału, penetrując także wnętrze materaca. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest wykonanie tak zwanego prania ekstrakcyjnego, które oferujemy naszym Klientom.

Czyszczenie materaca

Profesjonalne czyszczenie materaca realizujemy z wykorzystaniem sprzętu, umożliwiającego głęboką penetrację materiału. Dzięki temu oraz specjalistycznym środkom możliwe jest usunięcie nawet trwałych zabrudzeń, które powstały w wyniku rozlania silnie barwiących substancji. Warto także podkreślić, iż stosowana przez nas metoda nie niszczy materaca, a woda użyta podczas prania jest zasysana przez wysokowydajny odkurzacz.

Czyszczenie materaca w domu Klienta realizujemy zwykle w godzinach rannych. Pora ta wynika bezpośrednio ze stosowanego procesu technologicznego. Materiał, po aplikacji środków piorących oraz wody, musi bowiem wyschnąć. Średni czas schnięcia oblicza się na minimum 12 godzin. Jeśli zabrudzenia mają charakter głęboki i trwały, schnięcie może przedłużyć się nawet do 24 godzin.

Pokrowiec na materac pranie

Osobnym zagadnieniem jest pokrowiec na materac i jego pranie. Wielu producentów oferuje dziś możliwość samodzielnego zdjęcia wierzchniego pokrycia materaca, co znacznie ułatwia jego okresowe czyszczenie. Jeśli jednak dysponujecie materacem bez tej funkcjonalności, konieczne jest wykonanie specjalistycznego prania, realizowanego z wykorzystaniem odkurzaczy oraz ekstraktorów do czystej wody.

Jak prać pokrowiec na materac samodzielnie? W tym zakresie warto skorzystać z zaleceń producenta, które zwykle umieszczone są na metce. Najprostszym rozwiązaniem jest domowa pralka. Pamiętajcie jedynie, aby unikać mechanicznego suszenia, które może zniszczyć materiał. Wysoka temperatura, wykorzystywana w suszarkach elektrycznych, jest częstą przyczyną tak zwanego zbiegania się tkanin, czyli zmniejszania ich rozmiaru. Pranie pokrowca na materac warto zatem wykonywać w niskiej temperaturze, określonej przez producenta, co nie wpłynie negatywnie na jakość tkaniny oraz jej wygląd.

  • Dojeżdżamy gratis na terenie Warszawy.
  • wystawiamy faktury vat.
  • udzielamy 5 dni gwarancji na wszystkie usługi.
Oferowane usługi Cena

Materac 1-osobowy prany jednostronnie

50 zł

Materac 1-osobowy prany dwustronnie

80 zł

Materac 2-osobowy prany jednostronnie

80 zł

Materac 2-osobowy prany dwustronnie

150 zł

Rama łóżka małżeńskiego z zagłówkiem

100 zł – 120 zł

Zagłówek łóżka małżeńskiego

50 zł

Rama łóżka 1-osobowego

70 zł

Prowadzimy hostel i wyczyszczenie wszystkich materacy to prawdziwe wyzwanie. Zleciliśmy usługę szoruj.pl. Świetny kontakt, szybka realizacja, a co najważniejsze – czyste, pachnące materace! Nie musieliśmy martwić się o transport – fachowcy przyjechali na miejsce z niezbędnym sprzętem i ekspresowo uporali się z czyszczeniem. Polecamy!

Pan Bartosz