Szoruj.pl

Dezynfekcja

Bakterie i wirusy stale gromadzą się w domach, miejscach pracy, edukacji, rekreacji i wielu innych. Jest to nieodłączny element życia. Dlaczego więc wykonuje się dezynfekcję mieszkań i biur w Warszawie? Choć nie wszystkie mikroorganizmy stanowią zagrożenie, niektóre skutecznie utrudniają codzienne funkcjonowanie, a nawet mogą przyczynić się do wywołania licznych powikłań zdrowotnych. Mając to na uwadze, zwalczanie mikroorganizmów jest kwestią bardzo istotną i niecierpiącą zwłoki. Gdy wykryje się obecność groźnych drobnoustrojów w użytkowanych pomieszczeniach, należy niezwłocznie zwrócić się po pomoc do specjalistów, zajmujących się dezynfekcją w Warszawie.

Dezynfekcja mieszkań, biur i domów w Warszawie polega na zneutralizowaniu szkodliwych drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy czy grzyby. Nasza firma dezynfekująca, działająca na terenie Warszawy i aglomeracji, wykorzystuje różne metody eliminowania mikroorganizmów z pomieszczeń. Do fizycznych i chemicznych technik dezynfekcji mieszkań i biur w Warszawie należą: temperatura powyżej 60 stopni Celsjusza (większość wirusów traci wówczas zdolność zakażania), jonizujące promienie rentgena (pod ich wpływem struktura wirusów ulega rozpadowi), promieniowanie UV, związki antyseptyczne, fenole, kwasy, ługi, detergenty oraz rozpuszczalniki organiczne. Oprócz tego, jako firma dezynfekująca z Warszawy, możemy zaproponować wykorzystanie metody termicznej lub dekoktację.

Firma dezynfekująca Warszawa

Przeprowadzenie dezynfekcji w Warszawie może okazać się konieczne, gdy w pomieszczeniach przebywały osoby przewlekle chore lub zwierzęta domowe, cierpiące na różne schorzenia. Nawiązanie współpracy z firmą dezynfekującą w Warszawie wskazane jest również w momencie, gdy budynek został zalany, a na ścianach rozwinęła się szkodliwa dla zdrowia pleśń, wywołana nadmierną wilgocią. Niekiedy profesjonalna dezynfekcja mieszkań i biur w Warszawie to konieczność, gdyż wirusy/bakterie przechodzą na wszystkie przedmioty i wyposażenie wnętrz – klawiaturę, meble, pościel, aparaturę medyczną, narzędzia pracy, a nawet wodę i pożywienie. Mikroorganizmy naturalnie obecne są także w powietrzu, wypełniającym pomieszczenie. Dezynfekcja w Warszawie na Woli, Bemowie, Bielanach, Mokotowie i w innych dzielnicach pozwoli na redukcję drobnoustrojów oraz przywróci bezpieczeństwo użytkowanego lokalu.

Nasza firma dezynfekująca w Warszawie działa kompleksowo, dokładając wszelkich starań, by usługa przyniosła szybkie i trwałe efekty. Do dezynfekcji mieszkań, biur i innych przestrzeni w Warszawie czy okolicznych miejscowościach wykorzystujemy detergenty o innowacyjnych, bezpiecznych formułach, które wyeliminują wszelkiego rodzaju drobnoustroje. W Warszawie dezynfekujemy pomieszczenia głównie za pomocą ozonowania, jednak metody chemiczne nie są nam obce. Sposób dezynfekcji w Warszawie oraz preparaty dobieramy zawsze z uwzględnieniem problemu, jaki dotknął naszych klientów oraz ich osobistych preferencji.

Dezynfekcja Warszawa

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat dezynfekcji mieszkań, biur i innych przestrzeni w Warszawie lub skorzystać z takich usług, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pomocnymi doradcami. Dzielnice i miasta, w których świadczymy usługę dezynfekcji to Warszawa (Wola, Mokotów, Bielany, Praga-Południe, Praga-Północ, Targówek, Ochota, Śródmieście, Gocław, Usynów, Wilanów, Żoliborz, Białołęka, Wawer, Tarchomin), Piaseczno, Marki, Zielonka, Wołomin.

Usługa/Metoda Powierzchnia Cena w PLN

Ozonowanie pomieszczeń oraz ich wyposażenia

Do 40 m2
40m2 / 60m2
60 / 80m2
Powyżej 80m2

100 / 1h
150 / 1h
200 / 1h
Wycena indywidualna

Dezynfekcja pomieszczeń oraz ich wyposażenia metodą ULV / Oprysk

Do 40 m2
40m2 / 60m2
60 / 80m2
Powyżej 80m2

150 / 200
200 / 250
250 / 300
300 / 350

Dezynfekcja po zmarłym

Do 40 m2

Od 400

Ozonowanie / Oprysk / ULV / Dezodoryzacja

40m2 / 60m2
60 / 80m2
Powyżej 80m2

Od 500
Od 600
Od 700