Czyszczenie garaży podziemnych Warszawa

Utrzymanie garażu podziemnego w czystości jest trudne, z uwagi na ciągły ruch, a także zabrudzenia z błota, czy substancji oleistych. Należy stosować odpowiednie środki, a także czyszczenie maszynowe, by przywrócić posadzce dawny blask.

Oferujemy mycie garaży z wykorzystaniem preparatów dostosowanych do określonego podłoża. Współpracę z Klientem rozpoczynamy zawsze od sprawdzenia, jaki rodzaj posadzki znajduje się w garażu, a także, z jakimi zabrudzeniami mamy do czynienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejsze materiały, gwarantujące efektywność czyszczenia.

Czyszczenie garaży

Czyszczenie garaży realizujemy w momencie, kiedy najmniej pojazdów znajduje się w środku. Klienci, którzy umożliwiają wykonanie usługi przy całkowicie pustym pomieszczeniu, mogą liczyć na uzyskanie najlepszych efektów, bowiem czyszczenie podłogi odbywa się w każdym miejscu.

Usługę realizujemy, wykorzystując maszyny, które dostosowane są do pracy z określonym rodzajem nawierzchni. Najczęściej w garażach spotyka się posadzki betonowe, które odpowiednio zaimpregnowane nie chłoną wilgoci, a także zabrudzeń. W tym przypadku wykorzystujemy środki chemiczne obojętne dla betonu, jednakże skutecznie radzące sobie z wszelkimi zabrudzeniami, włącznie z tymi pochodzącymi z olejów silnikowych.

Mycie garaży Warszawa

Czyszczenie garaży podziemnych realizujemy zarówno na niewielkich przestrzeniach, jak również w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu np. na osiedlach mieszkaniowych. Współpracujemy z Klientem od momentu przyjęcia zlecenia, aby usługa wykonana była efektywnie. Uzgadniamy wszelkie szczegóły, a także termin mycia tak, aby Klient mógł odpowiednio wcześniej powiadomić użytkowników garażu o planowanym czyszczeniu.

Mycie garaży w Warszawie realizujemy w sposób, który umożliwia ich użytkowanie już w chwilę po zakończeniu wykonywania usługi. Posiadamy urządzenia zasysające nadmiar wody, dlatego też w miejscach, gdzie utrudniony jest naturalny odpływ wody, zbieramy jej pozostałości tak, aby posadzka była sucha. Klientów oczekujących kompleksowej i profesjonalnej usługi zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby ustalić warunki przyszłej współpracy.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Mycie garaży podziemnych

1 m2

1 zł – 1,50 zł

Usługi świadczymy u klienta
Dojazd na terenie
Warszawy GRATIS
Dojazd poza Warszawę
ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość
usługi 150 zł
Gwarancja na każdą
usługę 5 dni
od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT
Na każdą usługę obowiązują
wcześniejsze zapisy

Oferta przygotowana przez: Jacek Kwiatkowski

Szoruj.pl
Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa
NIP: 1133080613
Zadzwoń do nas
+48 531-531-461
Napisz do nas
biuro@szoruj.pl

* podane ceny są cenami netto

Administrujemy kilkoma budynkami mieszkalnymi z garażami podziemnymi. Plamy z oleju i błoto przyklejone do posadzki to był problem, z którym nie mogliśmy sobie poradzić. Chcąc przywrócić estetyczny wygląd garażu, poprosiliśmy o pomoc szoruj.pl. Od razu widać było pełen profesjonalizm. Świetny kontakt, odpowiedni sprzęt i skuteczność utwierdziły nas w przekonaniu, że był to dobry wybór. Dziś garaż lśni czystością!

Pan Paweł