Szoruj.pl

Pranie narożników Warszawa

Pranie mebli tapicerowanych jest bardzo ważnym zabiegiem, mającym na celu utrzymanie atrakcyjnego wyglądu mebli. Czynność ta pozwala usunąć kurz i plamy, a w konsekwencji tego, przywrócić im pierwotny wygląd. To najlepszy sposób na usunięcie nieprzyjemnych zapachów i odświeżenie tapicerki.

Poprawne pranie narożnika w domu skutecznie eliminuje alergeny oraz groźne dla zdrowia bakterie i grzyby. Regularne wykonywanie tej czynności wydłuża żywotność mebla – zwłaszcza jeśli postawisz na profesjonalne pranie narożnika i powierzysz to zadanie specjalistom.

Pranie narożników, Warszawa – jak robić to poprawnie?

Pranie tapicerki narożników i innych mebli tapicerowanych powinno odbywać się z użyciem specjalnych, dobrej jakości środków chemicznych, ale bezpiecznych nawet dla najdelikatniejszych tkanin. Duże wsparcie w czyszczeniu mebli zapewnia nowoczesny sprzęt, który umożliwia jeszcze skuteczniejsze pranie mechaniczne. Zapieranie tylko zabrudzonych miejsc może powodować odbarwienia i tworzenie się jeszcze większych plam. Dlatego zaleca się pranie całościowe.

Profesjonalne pranie narożników – jak często?

Częstotliwość prania narożników i innych mebli tapicerowanych typu kanapa lub sofa, zależy od intensywności ich eksploatowania. Na przykład mało użytkowany narożnik można prać co dwa lata. Jeśli jednak jest intensywnie użytkowany, a do tego w domu są dzieci, warto powtarzać tę czynność nawet co kilka miesięcy. Tym bardziej, jeżeli w domu są zwierzęta takie jak psy i koty, które także lubią przynajmniej od czasu do czasu zamienić własny kojec na kanapę.

Nasza firma oferuje kompleksowe i profesjonalne pranie narożników i innych mebli tapicerowanych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów usługę w dogodnym terminie.

Usługi świadczymy u klienta Dojazd na terenie Warszawy GRATIS Dojazd poza Warszawę ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość usługi 150 zł Gwarancja na każdą usługę 5 dni od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT Na każdą usługę obowiązują wcześniejsze zapisy
Oferta przygotowana Przez Jacek Kwiatkowski  
Szoruj.pl Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa NIP: 1133080613 Zadzwoń do nas +48 531-531-461 Napisz do nas biuro@szoruj.pl

Firma piorąca narożniki – jak to wygląda u nas?

Na zlecenie klienta, telefoniczne, mailowe, czy złożone osobiście w naszym biurze, dojeżdżamy pod wskazany adres w ustalonym terminie. To tam wykonujemy usługę. Pranie narożnika w domu klienta eliminuje konieczność transportu mebla. Jest to tym bardziej ważne w przypadku narożników, które zalicza się do kategorii dużych mebli i trudnych zarówno do załadunku, jak i przewozu.

Nasi fachowcy mają przy sobie własne środki chemiczne oraz niezbędny sprzęt. Najpierw uważnie przyglądają się zabrudzeniom, następnie dobierają narzędzia pracy i metodę prania. Cały proces może zająć nawet kilka godzin, zależnie od rodzaju zabrudzeń oraz wielkości kanapy, ale efekt, jaki można w ten sposób uzyskać, bywa zachwycający. Zależy on oczywiście od stanu mebla i tego, czy właściciel dbał o niego regularnie. Jednak i tak każde profesjonalne pranie narożników gwarantuje dużą różnicę w wyglądzie.

Nasz wykwalifikowany zespół ma obszerną wiedzę na temat prania mebli tapicerowanych, w tym narożników. Tworzący go pracownicy doskonale wiedzą, jakimi środkami się posłużyć i co działa na plamy konkretnego rodzaju. Orientują się także, czego nie robić, aby nie uszkodzić mebla czy nie pogorszyć jego stanu. Dlatego jeżeli masz brudny narożnik albo po prostu mebel wymagający odświeżenia, skontaktuj się z nami, ustal szczegóły z naszym doradcą i ostatecznie zamów profesjonalne pranie narożników.

Pranie tapicerki narożnika powinno odbywać się przy użyciu tylko bezpiecznych, dobrych jakościowo środków, typowo przeznaczonych do prania mebli. Posiadamy duży wybór sprawdzonych, naprawdę dobrej jakości produktów chemicznych, które jeszcze nigdy nas nie zawiodły. Nasi pracownicy wiedzą, w jakich proporcjach je stosować, aby nie uszkodzić mebla, a uzyskać jak najlepszy efekt.

Pranie narożnika – cena

Nie każda firma piorąca narożniki ma taki sam cennik. Każda wycenia swoją pracę według indywidualnych kryteriów. My na przykład nie mamy stałego cennika, który odnosiłby się do wszystkich mebli. Wyceny dokonujemy na podstawie szczegółów podanych przez klienta. Możesz mieć jednak pewność, że zamawiając pranie narożnika, cena usługi nie zrazi Cię do ponownego skorzystania z naszej pomocy. Zatem szukanie jakichkolwiek informacji pod hasłem „pranie narożnika cennik” lub podobnym, w tym przypadku nie zagwarantuje żadnych konkretów. Cena usługi zależy od zbyt wielu czynników, by móc ustalić dla niej jedną sztywną stawkę.

Od czego zależy koszt prania narożnika? Przede wszystkim od jego wielkości, rodzaju tkaniny, jaką jest pokryty, rodzaju zabrudzenia i jego intensywności, wymaganej techniki prania, a także od lokalizacji klienta. Jeśli przedstawisz nam szczegóły przez telefon, już w ten sposób otrzymasz wstępną wycenę usługi. Zresztą skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się sam.

Oferujemy pranie narożnika w Warszawie i okolicach. Docieramy tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci i pierzemy tak naprawdę wszystkie meble tapicerowane. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Bo w praniu mebli tapicerowanych jesteśmy najlepsi. Mamy wiedzę, doświadczenie i niezbędne narzędzia pracy. Doradzamy naszym klientom na każdym etapie współpracy. Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy rachunki i bierzemy odpowiedzialność za wykonaną pracę. Co najważniejsze – my nie eksperymentujemy, dobierając środki i metody prania. My od razu wiemy, jak i czym działać, by uzyskać efekt.