Szoruj.pl

Czyszczenie posadzek Warszawa

Oferujemy naszym Klientom profesjonalne czyszczenie posadzek z różnych materiałów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiedniemu wyposażeniu, a także dostępie do profesjonalnych środków czyszczących, wszelkie prace wykonywane są w zgodzie z warunkami mycia i konserwacji konkretnych podłóg.

Dostosowujemy metody do uwarunkowań technicznych danej powierzchni, biorąc pod uwagę przede wszystkim materiał, z jakiego wykonana jest posadzka. Oferujemy mycie m.in. posadzek kamiennych, drewnianych, z płytek ceramicznych, a także z PCV.

Mycie podłóg w biurach

Zajmujemy się również zleceniami dla przedsiębiorców. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, a także odpowiedniemu doborowi środków chemicznych, skutecznie radzimy sobie z nawet największymi zabrudzeniami. Mycie podłóg w biurach realizujemy w godzinach ustalonych z Klientem tak, aby nie zakłócać normalnego funkcjonowania firmy.

Stosujemy urządzenia, które przy konieczności maszynowego doczyszczenia powierzchni chłoną wodę, dzięki czemu podłoga tuż po wykonaniu usługi może być użytkowana. W naszej ofercie posiadamy także mycie płytek PCV, które nadal znajdują się w wielu pomieszczeniach. Dzięki odpowiedniej technologii nie naruszamy struktury płytki, co pozwala na jej dalsze użytkowanie bez późniejszego odklejania się od podłoża.

Mycie posadzek

Zajmujemy się także bieżącym myciem podłóg, szczególnie w miejscach, gdzie występują trudne do usunięcia zabrudzenia. Stosujemy wówczas odpowiednie stężenie środków chemicznych, które pozwalają w bezpieczny sposób pozbyć się przebarwień, czy plam. Dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy zaoferować również maszynowe doczyszczanie posadzek, które niezbędne jest szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Mycie posadzek realizujemy z wykorzystaniem środków i urządzeń renomowanych firm. Wszystkie produkty posiadają stosowne certyfikaty, dlatego też mogą być bezpiecznie stosowane w pomieszczeniach stałej pracy, a także mieszkaniach i obiektach o szczególnym reżimie sanitarnym jak gabinety lekarskie, czy placówki gastronomiczne.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Mycie / doczyszczanie

1 m2

6 zł – 10 zł

Mycie powierzchni twardych Warszawa takich jak posadzki PCV, podłogi przemysłowe oraz kamienne, płytki gres. Mycie czyszczenie posadzek Warszawa wykonujemy za pomocą maszyny Karcher BR 40/10 jest to profesjonalna maszyna która zarówno podaje detergent na czyszczoną powierzchnię następnie szoruje za pomocą podwójnych walcowatych szczotek i ostatecznie ściąga powstałą brudną  zawiesinę  do maszyny pozostawiając czyszczoną powierzchnie ledwie wilgotną gotową do użytkowania.

Dzięki szoruj.pl, moi klienci wreszcie nie zwracają uwagi na ubrudzoną posadzkę, ale na towar, który im oferuję! Prowadzę sklep, w którym nieszczęściem są jasne płytki o porowatej strukturze, w którą wchodzi brud wnoszony na butach. Niczym nie dało się ich doczyścić. Sezon zimowy to był koszmar. Poprosiłam o pomoc szoruj.pl i dziś mogę powiedzieć, że wreszcie sklep wygląda tak, jak powinien. Żadnych plam, zabrudzeń i nieestetycznych zacieków. Polecam każdemu!

Pan Piotr