Szoruj.pl

Czyszczenie tapicerki skórzanej meblowej Warszawa

Czyszczenie skórzanej tapicerki meblowej to podstawowa usługa, jaką należy zlecać co najmniej raz w roku, by wyposażenie wnętrz prezentowało się schludnie, estetycznie i pozostawało w dobrej kondycji. Tapicerka skórzana wymaga specjalnego podejścia i odpowiedniej wiedzy, dlatego czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie warto zlecić zespołowi profesjonalnych i doświadczonych specjalistów, oferujących kompleksowe pranie oraz impregnację różnego rodzaju siedzisk.

Czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej to usługa, jaką świadczymy zarówno dla klientów z sektora biznesowego, jak i prywatnego. Usługę prania skórzanej tapicerki realizujemy w siedzibie naszej firmy lub z dojazdem pod wskazany adres, dostosowując się do indywidualnych preferencji kontrahentów. Na wysoką jakość czyszczenia w Warszawie tapicerki skórzanej, jakie oferujemy, wpływa wiele czynników – rzetelność i dokładność naszych fachowców, innowacyjne urządzenia oraz bezpieczne detergenty od renomowanych na rynku producentów.

Pranie skórzanej tapicerki

Usługa prania tapicerki skórzanej w Warszawie składa się z kilku etapów, co przekłada się na dokładność świadczenia. 

Jak przebiega czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej?

  1. Prace rozpoczynamy od zweryfikowania, jakim rodzajem skóry pokryta jest kanapa lub fotel, a także ocenienia jakości tapicerki.
  2. Zebranie dokładnych informacji o wyposażeniu wnętrz pozwoli naszym specjalistom na dobranie najbardziej odpowiednich detergentów do czyszczenia tapicerki skórzanej w Warszawie, które w bezpieczny sposób usuną plamy i zaimpregnują powierzchnię.
  3. Kolejną fazą prania skórzanej tapicerki jest nanoszenie preparatów na szczególnie zanieczyszczane fragmenty, aplikując je szczotkami o miękkim, długim włosiu, niepozwalającym na stworzenie uszkodzeń mechanicznych.
  4. Nadmiar powstałej piany podczas czyszczenia tapicerki skórzanej usuwany jest delikatnymi ściereczkami z mikrofibry.
  5. Dokładnie wypraną tapicerkę skórzaną pozostawiamy na około 10 minut, po których upływie nakładamy środki nawilżające i konserwujące.
  6. Finalnym etapem czyszczenia tapicerki meblowej ze skóry jest staranne wcieranie impregnatów oraz polerowanie powierzchni.
  7. Meble można użytkować po dwóch godzinach od zakończenia usługi.

Czyszczenie tapicerki skórzanej Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czyszczenia tapicerki meblowej w Warszawie, a także kontaktu w celu ustalenia szczegółów świadczenia.

Gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalizm, wysokiej jakości detergenty, terminowość oraz bardzo atrakcyjne ceny. Warto przekonać się o tym osobiście. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu!

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Krzesło konferencyjne (impregnacja w cenie)

1 szt.

20 zł – 25 zł

Krzesło biuro obrotowe (impregnacja w cenie)

1 szt.

30 zł – 35 zł

Krzesło domowe (impregnacja w cenie)

1 szt.

20 zł – 25 zł

Narożnik (impregnacja w cenie)

1 szt.

200 zł – 250 zł

Sofa/kanapa (impregnacja w cenie)

1 szt.

150 zł – 200 zł

Fotel (impregnacja w cenie)

1 szt.

70 zł – 90 zł

Pufy/hoker (impregnacja w cenie)

1 szt.

25 zł – 30 zł

Dzięki szoruj.pl moje biuro wreszcie wygląda estetycznie. Kanapa i skórzane fotele wręcz odstraszały klientów. Zmatowiony materiał i kilka niewielkich, ale widocznych plam, skutecznie psuły elegancki wizerunek wnętrza. Wybrałem usługi szoruj, realizowane u mnie, bez konieczności przewożenia mebli. Pełen profesjonalizm! Kanapa lśni, a fotele wreszcie zaczęły być ozdobą biura. Fachowcy wręcz dopieścili każdy skrawek obicia, dzięki czemu zniknęły plamy, a skóra odzyskała dawny blask.

Pan Janusz