Szoruj.pl

Czyszczenie kanap Warszawa

Tapicerowane meble dodają uroku każdemu wnętrzu, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono urządzone. Wygodne kanapy w niektórych mieszkaniach stoją latami nieużywane, w innych stanowią centrum rodzinnego życia, na których codziennie chętnie przesiadują dorośli, dzieci i nierzadko towarzyszące im zwierzaki.

Aby jednak mogły prezentować się schudnie, być czyste i przetrwać znacznie dłużej, konieczne jest odpowiednie zadbanie o ich stan. Najważniejsze jest regularne, profesjonalne czyszczenie kanap. Nasza firma wykonuje usługę czyszczenia kanap w Warszawie za pomocą specjalistycznego sprzętu i skutecznych środków piorących, zawsze dobierając metodę postępowania do konkretnego przypadku.

Szeroka oferta najlepszej firmy czyszczącej kanapy

Oferta naszej firmy czyszczącej kanapy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości obejmuje wszelkiego rodzaju meble użytkowe, służące wypoczynkowi, a więc kanapy, sofy, wersalki, ale również łóżka i ich materace, a także skompletowane z nimi materiałowe fotele. W przypadku czyszczenia kanapy w domu proponujemy jednocześnie usługę jedno- lub dwustronnego prania materaca, w którym również z czasem gromadzą się zanieczyszczenia oraz bakterie i kurz. Specjalnie dla naszych Klientów gratis wykonujemy czyszczenie ozdobnych poduszek, stanowiących komplet z oddanym nam wypoczynkiem.

Jako eksperci w tej dziedzinie, stosujemy odpowiednie metody czyszczenia oraz prania, dzięki którym możliwe jest pozbycie się nie tylko zalegającego w kanapach kurzu, brudu i alergenów, ale również zwierzęcej sierści czy trudnych do usunięcia plam. Na życzenie naszych Klientów wykonujemy rzetelne czyszczenie plam na kanapieczyszczenie kanapy z sierści oraz dodatkowe usługi, jak zabieg antyalergiczny, skuteczne i trwałe eliminowanie brzydkich zapachów oraz impregnacja tapicerki.

Zalety czyszczenia kanapy w domu

Regularne przeprowadzanie czyszczenia kanapy materiałowej zdecydowanie poprawia jej prezencję, przywracając jej estetyczny, zadbany wygląd i przedłużając jej żywotność. Podczas czyszczenia kanap w Warszawie eliminujemy wszelkiego rodzaju zabrudzenia, począwszy od widocznych przebarwień i plam, przez rzucającą się w oczy zwierzęcą sierść, aż po niewidoczne dla oka drobnoustroje, roztocza i kurz. Dzięki temu mebel jest odświeżony, pozbawiony niebezpiecznych związków organicznych oraz gromadzących się w tkaninach obiciowych nieprzyjemnych zapachów. Kanapa staje się bezpiecznym miejscem odpoczynku zarówno dla alergików, jak i dzieci czy osób starszych, chorujących na schorzenia układu oddechowego.

Usługi świadczymy u klienta Dojazd na terenie Warszawy GRATIS Dojazd poza Warszawę ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość usługi 150 zł Gwarancja na każdą usługę 5 dni od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT Na każdą usługę obowiązują wcześniejsze zapisy
Oferta przygotowana Przez Jacek Kwiatkowski  
Szoruj.pl Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa NIP: 1133080613 Zadzwoń do nas +48 531-531-461 Napisz do nas biuro@szoruj.pl

Czyszczenie kanapy materiałowej – jak to robimy?

W każdym przypadku w pełni profesjonalne czyszczenie kanapy wymaga od nas indywidualnego podejścia i w pierwszej kolejności oceny stanu mebla i jego zabrudzeń. Na tej podstawie dobieramy metody postępowania, ustalamy też kolejne etapy prac, dzięki którym ulubiony mebel zostanie przywrócony do swojego pierwotnego stanu. Posiadamy sprawdzony sprzęt wysokiej klasy, za pomocą którego jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem zabrudzeń.

Zazwyczaj czyszczenie kanapy z sierści rozpoczynamy od dokładnego odczyszczenia mechanicznego za pomocą odkurzacza. Następnie wykorzystujemy do czyszczenia kanapy Karcher, wykonując czyszczenie plam na kanapie i wszelkich zabrudzeń za pomocą wysokiego ciśnienia i środków piorących, zawsze dopasowanych do konkretnego rodzaju tapicerki materiałowej, jaką został obity mebel. Stosujemy również preparaty zapobiegające gromadzeniu się alergenów, pozwalające cieszyć się świeżym zapachem czy zabezpieczające tkaninę mebla na dłuższy czas, nawet mimo intensywnego użytkowania. Ostatecznie decyzję, czym czyścić kanapę, podejmujemy jeszcze przed przystąpieniem do prac, po jego wstępnej ocenie.

Ile kosztuje czyszczenie kanapy?

Wykonywane przez naszą firmę profesjonalne czyszczenie kanap w Warszawie wyceniane jest zawsze indywidualnie na podstawie konkretnego przypadku, ilości mebli do wyczyszczenia oraz dodatkowych usług, jakich życzą sobie od nas Klienci. W takim razie ile kosztuje czyszczenie kanapy? Zgodnie z podstawowym cennikiem, znajdującym się na naszej stronie, profesjonalne czyszczenie kanapy będzie kosztować od 130 do 160 zł z praniem poduszek w cenie usługi, czyszczenie fotela – od 50 do 60 zł. W razie zainteresowania dodatkowymi usługami, do każdej sztuki należy doliczyć koszt 20 zł do zabiegu antyalergicznego oraz usuwania brzydkich zapachów oraz 40 zł do impregnacji tapicerki materiałowej.

Czyszczenie kanapy w Warszawie – zawsze najlepsza oferta

Swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem już od wielu lat, gromadząc niezbędną wiedzę i doświadczenie, a także wyposażając park maszyn w najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia, dzięki którym profesjonalne czyszczenie kanap odbywa się precyzyjnie, rzetelnie, zawsze terminowo i błyskawicznie. Wszystkie nasze usługi świadczymy na miejscu u Klienta, dojeżdżając pod wskazany adres na terenie stolicy oraz okolicznych miejscowości. Dodatkowo na wszystkie nasze usługi czyszczenia kanap materiałowych dajemy gwarancję.