Pranie dywanów Warszawa

Dywan to element dekoracyjny, który zdecydowanie ociepla wnętrze i sprawia, że staje się bardziej przytulne. Dużo osób rezygnuje jednak z jego posiadania, gdyż martwi się o regularne czyszczenie i trudność w utrzymaniu nieskazitelnego wyglądu dywanu. Nie ma jednak potrzeby, by mieszkańcy Warszawy podejmowali się prania dywanów osobiście, posługując się tylko domowymi sposobami. Skorzystanie z usługi profesjonalnego prania dywanów w Warszawie niesie za sobą wiele korzyści. Co może zaoferować firma Szoruj i jak przebiega proces prania dywanów w domach w Warszawie?

Pranie dywanów z warszawską firmą Szoruj jest kilkuetapowe. Przed przystąpieniem do czyszczenia dywanów i wykładzin, nasi pracownicy oceniają, z jakiego tworzywa są wykonane. Pozwala to na dobranie spersonalizowanych preparatów i środków do prania dywanów, które nie zniszczą ich struktury. Oprócz zweryfikowania, z jakiego materiału stworzony jest dywan, ustalamy sposób tkania i gęstości runa, co również pozytywnie przekłada się na dokładność świadczonej usługi czyszczenia dywanów i wykładziny dywanowej

Oferowane usługi Jednostka miary Cena

Pranie dywanu u klienta

1 m2

12 zł

Dodatkowe usługi Cena

Zabieg antyalergiczny

Wycena indywidualna

Impregnacja tapicerki

Wycena indywidualna

Usługi świadczymy u klienta
Dojazd na terenie
Warszawy GRATIS
Dojazd poza Warszawę
ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość
usługi 150 zł
Gwarancja na każdą
usługę 5 dni
od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT
Na każdą usługę obowiązują
wcześniejsze zapisy

Oferta przygotowana przez: Jacek Kwiatkowski

Szoruj.pl
Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa
NIP: 1133080613
Zadzwoń do nas
+48 531-531-461
Napisz do nas
biuro@szoruj.pl

* podane ceny są cenami netto

Pranie dywanów Warszawa

Dom to przestrzeń kojarzona przez wiele osób głównie z ciepłem, poczuciem bezpieczeństwa i możliwością zrelaksowania się po często długim, wyczerpującym dniu. Właściciele domów i mieszkań, urządzając wnętrze salonu czy sypialni, skupiają dużą uwagę na funkcjonalności pomieszczeń, ale również estetycznym wykończeniu. Odpowiednio dopasowane kolory, przyciągające wzrok wyposażenie wnętrz i starannie dobrane dodatki to elementy, które wpływają na przytulność danego miejsca. Elementem, jakiego nie może zabraknąć w żadnym domu w Warszawie, jest dywan. Czysty, ciepły, miękki i w pięknym odcieniu dywan, najlepiej tuż po praniu.

Choć dywany prezentują się efektownie, wymagają również regularnego czyszczenia. Mieszkańcy Warszawy i okolicznych miejscowości nie muszą jednak martwić się o trudność w utrzymaniu nieskazitelnego wyglądu dywanów. Nasza firma wyciąga pomocną dłoń, zajmując się profesjonalnym praniem dywanów w Warszawie, bez względu na rodzaj zabrudzenia oraz materiał, z jakiego są wykonane. Pierzemy dywany, eliminując wszelkie widoczne zabrudzenia i te, które wniknęły w głąb tkaniny.

Tanie pranie dywanów

Skorzystanie z usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów w Warszawie niesie za sobą wiele korzyści. Jak przebiega proces prania dywanów w Warszawie i dlaczego warto wybrać właśnie nas? Zespół naszych fachowców wykonuje usługi prania dywanów w Warszawie na zlecenie klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego. Zlecenie prania dywanów w Warszawie naszym profesjonalistom pozwoli również wyeliminować groźne dla zdrowia mikroorganizmy, gromadzące się w runie i przywrócić dywanowi świeży wygląd, nie naruszając przy tym struktury tkaniny.

Pranie dywanów w Warszawie, jakie oferujemy, przeprowadzamy w kilku etapach. Przed przystąpieniem do taniego prania dywanów, oceniamy, z jakiego tworzywa są wykonane, co z kolei pozwala nam dobrać odpowiednie do danego materiału preparaty. Oprócz tego ustalamy również sposób tkania i gęstość runa pranego w Warszawie dywanu, by jak najdokładniej rozplanować proces czyszczenia.

Kolejnym krokiem czyszczenia dywanów w Warszawie jest mechaniczne usunięcie kurzu, pyłu, sierści i wszelkich innych nieczystości, które wniknęły w runo. Podczas usługi prania dywanów w Warszawie wspomagamy się wysokiej klasy sprzętem, odkurzaczem renomowanej marki Karcher, wyposażonym we wbudowaną elektro-szczotkę. Następnym etapem czyszczenia dywanów w Warszawie jest naniesienie na materiał wyselekcjonowanych preparatów, odpowiednio dostosowanych do tworzywa. Czynność prania dywanu w Warszawie trwa tak długo, dopóki nie osiągniemy oczekiwanego efektu, czyli nieskazitelnej czystości.

Czyszczenie dywanów Warszawa Targówek

Do każdego zlecenia prania dywanów w Warszawie podchodzimy w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby kontrahentów. Czyszczenie dywanów wykonujemy w warszawskiej siedzibie naszej firmy lub w domach klientów – wszystko zależy od Państwa preferencji. Bez względu na wybraną opcję prania dywanów w Warszawie, pracownicy Szoruj zawsze używają wysokiej jakości detergentów oraz maszyn myjących, pozwalających na efektywne pozbycie się zarówno widocznych zabrudzeń, jak i tych zagłębionych w runie. W Warszawie czyścimy dywany wszelkiego typu – m.in. shaggy (z bardzo długim włosem), gładkie, carving (o nierówno przyciętym runie) oraz bezwłosowe sizal.

Cennik prania dywanów w Warszawie jest bardzo elastyczny. Koszt czyszczenia dywanów w Warszawie na Targówku i w innych dzielnicach zależny jest od wielu aspektów – rodzaju materiału, z jakiego stworzony jest dywan, poziomu i ilości zabrudzeń, a także jego całkowitej powierzchni. Specjaliści Szoruj służą pomocą i z chęcią stworzą dla Państwa atrakcyjną wycenę prania dywanu w Warszawie. Zapraszamy do kontaktu!

Doczyszczenie dywanów w naszym domu to prawdziwe wyzwanie. Pies i kot potrafią nieźle narozrabiać, a ich sierść i zapach jest dosłownie na każdym centymetrze dywanu. Do tego dochodzą dziecięce zabawy, przyklejona plastelina i plamy po soku. Niczym nie mogliśmy tego doczyścić. Szoruj.pl uporało się z problemem w ekspresowym tempie, a nasze dywany dziś wyglądają jak nowe! Polecamy!

Pan Tomasz