Ozonowanie klimatyzacji Warszawa

Czym jest ozonowanie klimatyzacji?

Ozonowanie klimatyzacji to proces zwalczający we wnętrzach samochodów i pomieszczeniach nieprzyjemny zapach, alergeny i mikroorganizmy, takie jak pleśń czy grzyb. Proces ozonowania klimatyzacji jest bardzo ważny, z uwagi na negatywny wpływ drażniącego zapachu na funkcjonowanie człowieka, objawiającego się zmęczeniem, łzawieniem oczu oraz kichaniem. Zaniedbanie obowiązku ozonowania klimatyzacji, szczególnie w samochodzie, może stanowić realne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, jeśli kierowca będzie prowadził pojazd w niesprzyjających warunkach.

Ozon (O3) to alotropowa odmiana tlenu, zbudowana z trzech atomów. Zastosowanie metody ozonowania klimatyzacji jest bardziej skuteczne w zwalczaniu drobnoustrojów niżeli dezynfekcja przy użyciu chloru. Właściwością, która przemawia za wykorzystaniem ozonu jest postać, w jakiej występuje. Gaz dotrze bowiem do miejsc trudno dostępnych, zwiększając skuteczność ozonowania klimatyzacji w samochodzie czy mieszkaniu.

Ozonowanie auta i mieszkań Warszawa

Jak przebiega ozonowanie klimatyzacji w Warszawie? W przypadku oczyszczania wnętrza samochodu, nasi pracownicy stawiają ozonator na podłodze lub siedzeniu pasażera w taki sposób, by otwór urządzenia skierowany był w stronę schowka, gdzie klimatyzator zasysa powietrze. Kolejnym krokiem jest włączenie klimatyzacji na najniższy obieg i ustawienie mocy ozonatora na 4g. Po kwadransie pracy przechodzimy do kolejnej części ozonowania samochodu w Warszawie. Ustawiamy nawiew na maksymalny stopień nadmuchu na 4 minuty, po którym wietrzymy auto co najmniej 15 minut.

Ozonowanie klimatyzacji w mieszkaniach i domach w Warszawie polega na dostosowaniu metody do wielkości pomieszczenia. W przypadku wnętrz o powierzchni powyżej 100 mkw, przed uruchomieniem ozonatora dzielimy pokój specjalistyczną, szczelną folią na sektory, aby proces przebiegał sprawnie i był w zupełności efektywny. Procedura ozonowania pomieszczeń w Warszawie odbywa się na pełnej mocy 14g przez około godzinę lub dwie. Etap wietrzenia po ozonowaniu klimatyzacji trwa co najmniej osiem godzin, podczas których nie można przebywać w danej części domu.

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej i pomieszczeń

Usługę ozonowania klimatyzacji w Warszawie wykonujemy w samochodach osobowych i dostawczych, środkach komunikacji miejskiej, karetkach, radiowozach, pomieszczeniach gospodarstwa domowego, magazynach, halach produkcyjnych, garażach oraz piwnicach. Ozonator jest niezbędny do zachowania dobrej jakości powietrza również w budynkach użyteczności publicznej jak teatry, kina, szpitale czy szkoły. Usługę ozonowania klimatyzacji cenią sobie właściciele lokali gastronomicznych i hoteli. Warto zaznaczyć, iż jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się drażniącej woni po pożarze w Warszawie jest przeprowadzenie ozonowania klimatyzacji.

Uogólniając, ozonator sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawił się nieprzyjemny zapach, a także groźne dla zdrowia mikroorganizmy. Skorzystanie z usługi da gwarancję wyeliminowania bakterii, drobnoustrojów i wirusów. Ozonowanie klimatyzacji i pomieszczeń zlikwiduje wilgoć, która stanowi idealne podłoże do rozwijania się grzybów oraz pleśni. Co więcej, wykorzystanie ozonatora w warszawskich mieszkaniach unieszkodliwi owady, które często zagnieżdżają się w suchej żywności oraz roztocza kurzu domowego. Praca z ozonatorem jest przyjazna dla środowiska, ponieważ ozonowanie klimatyzacji nie wymaga użycia żadnych chemicznych środków.

Ozonowanie samochodu i pomieszczeń Warszawa

Usługę ozonowania klimatyzacji samochodów i mieszkań w Warszawie wykonujemy bazując na profesjonalnych ozonatorach, zapewniających wysoką skuteczność i jakość pracy. Ozonowanie wykonujemy po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla Państwa terminu. Indywidualne podejście jest dla nas ważne, dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły współpracy i przedstawić dokładną cenę ozonowania samochodu lub pomieszczenia w Warszawie. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, gdyby pojawiły się pytania.

Oferowane usługi Cena

Wszystkie auta

40 zł

Za rzeczy pozostawione w aucie poza gaśnicą, apteczką i trójkątem nie odpowiadamy
Usługi świadczymy u Nas w zakładzie na
Ul. Michała Paca 11
Dojazd na terenie
Warszawy 50zł
Dojazd poza Warszawę
ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość
usługi 150 zł
Gwarancja na każdą
usługę 5 dni
od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT
Na każdą usługę obowiązują
wcześniejsze zapisy

Oferta przygotowana przez: Jacek Kwiatkowski

Szoruj.pl
Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa
NIP: 1133080613
Zadzwoń do nas
+48 531-531-461
Napisz do nas
biuro@szoruj.pl

* podane ceny są cenami netto
* w przypadku wyjątkowo zabrudzonych pojazdów cena ustalana indywidualnie

Niezbyt przyjemny zapach, jaki czułam w aucie po włączeniu klimatyzacji, skłonił mnie do odwiedzin szoruj.pl. Okazało się, że klimatyzacja wymaga gruntownego czyszczenia, a wyczuwalna woń pochodzi z brudu, nagromadzonego w instalacji. Panowie z serwisu szybko rozwiązali mój problem. Klimatyzacja działa lepiej, a – co najważniejsze – nie czuję nic, poza świeżym zapachem, wydostającym się z kratek wentylacyjnych. Przystępna cena usługi to dodatkowy plus.

Pan Paweł