Szoruj.pl

Mycie elewacji Warszawa

Elewacje budynków narażone są na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, zanieczyszczenia środowiska, czy wywołane wilgocią i odpowiednim nasłonecznieniem wykwity biologiczne np. mchu, czy glonów. Konieczne jest zatem zastosowanie odpowiednich metod, które doprowadzą elewację do dawnego blasku.

Oferujemy mycie elewacji z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz środków chemicznych dostosowanych do rodzaju czyszczonej powierzchni. Usługę rozpoczynamy zawsze od ustalenia, z jakim materiałem, a także, z jakimi zabrudzeniami mamy do czynienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dysponowaniu produktami czyszczącymi uznanych producentów, możemy dobrać właściwą metodę do konkretnych potrzeb.

Elewacje domów

Mycie elewacji wykonujemy zarówno w budynkach wielkopowierzchniowych, jak również w domach. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na umycie elewacji na całej jej wysokości. Dzięki temu zyskujemy powierzchnię równą, bez plam i zacieków.

Elewacje domów, w zależności od materiału, jakim są pokryte, czyścimy z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych, które wspomagane odpowiednimi środkami chemicznymi, stanowią najskuteczniejszy sposób usunięcia wszelkich zabrudzeń. Zwalczają nie tylko plamy powstałe w wyniku działania warunków atmosferycznych, ale także mech i glony, które często zagnieżdżają się na powierzchni budynku.

Czyszczenie elewacji z kamienia

Zajmujemy się również czyszczeniem elewacji z kamienia. Są to specyficzne materiały, które wymagają odpowiednich środków oraz metod, dostosowanych do struktury i właściwości fizycznych surowca. Wykorzystując nasze doświadczenie, wybieramy sposoby takie, które gwarantują efektywne czyszczenie, przy zapewnieniu bezpieczeństwa materiałowi, z którego wykonana jest okładzina.

Czyszczenie elewacji z kamienia wykonujemy najczęściej z wykorzystaniem myjek wysokociśnieniowych, aby uniemożliwić wsiąkanie wody do struktury kamienia. Dzięki tej metodzie, często wspieranej również preparatami myjącymi, możemy skutecznie pozbyć się wszelkich zabrudzeń, jakie powstały na powierzchni kamiennej.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Mycie elewacji

1 m2

6 zł – 18 zł

Skorzystaliśmy z usług szoruj.pl przy czyszczeniu elewacji domu. Nie umieliśmy sobie poradzić z zielonymi plamami, których przyczyną był mech i brudnymi zaciekami. Znajomi podpowiedzieli nam, że warto elewację dokładnie umyć. Zwróciliśmy się do szoruj. Panowie załatwili sprawę w jeden dzień! Efekt? Czysta elewacja, brak brzydkich plam i nieestetycznych przebarwień. Polecamy!

Pan Paweł