Sprzątanie biur i firm

Jak sprawnie zorganizować sprzątanie biura w Warszawie? Wystarczy skorzystać z naszych usług, obejmujących kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania bieżącego porządku w pomieszczeniach pracy. Sprzątamy zarówno niewielkie powierzchnie biurowe, jak i duże obiekty. Zapewniamy rozwiązania kompleksowe, do których zaliczamy podstawowe usługi porządkowe, a także pranie dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie wykonujemy tak, aby nie zakłócać bieżącego funkcjonowania państwa firmy. Nasi pracownicy obsługują obiekty według wcześniej ustalonego harmonogramu, realizując prace zarówno w tak zwanym trybie serwisu dziennego, jak i po zamknięciu obiektu. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym oraz detergentami przeznaczonymi do stosowania na różnorodnych materiałach.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Sprzątanie biura

tel.

Oferta indywidualna

Serwis biura

tel.

Oferta indywidualna

Doczyszczanie po remoncie

tel.

Oferta indywidualna

Sprzątanie magazynu

tel.

Oferta indywidualna

Usługi sprzątania biur Warszawa

Usługi sprzątania biur w Warszawie mogą być realizowane w dwóch modelach. Pierwszym z nich są okresowe prace porządkowe, wykonywane przez naszą firmę na przykład raz w miesiącu. Rozwiązaniem preferowanym przez klientów jest natomiast usługa stała, obejmująca bieżące utrzymanie czystości. W tym przypadku zapewniamy obecność w obiekcie pracowników w określonych z klientem godzinach.

Sprzątanie biur w WarszawieWoli, jak i w innych dzielnicach, może być realizowane w trybie serwisu dziennego, polegającego na pracach porządkowych, wykonywanych w trakcie pracy państwa firmy. Innym rozwiązaniem jest kompleksowe sprzątanie biura po jego zamknięciu. Możliwe jest połączenie obu tych modeli, co sprawdza się w przypadku dużych obiektów, odwiedzanych przez klientów i interesantów.

Sprzątanie firm Warszawa

Sprzątanie firm w Warszawie realizujemy w oparciu o szczegółowy harmonogram, ustalony bezpośrednio z klientem. Ma to na celu zapewnienie niezakłóconego funkcjonowania państwa przedsiębiorstwa. W ramach usługi zapewniamy sprzęt oraz profesjonalne detergenty, dostosowane do rodzaju sprzątanej powierzchni. Zakres prac możemy rozszerzyć o pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej, które wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących.

Sprzątanie dla firm w Warszawie może obejmować również wszelkie prace związane z utrzymaniem porządku po remoncie. W zakres usługi wchodzi wówczas kompleksowe czyszczenie powierzchni, dywanów, wykładzin, a także mycie okien. Poremontowe sprzątanie biur w Warszawie ma cennik ustalany indywidualnie, a na ostateczny koszt usługi wpływa między innymi rodzaj i zakres prac, a także wielkość powierzchni biurowej. Szacowaną cenę zlecenia przedstawiamy klientowi do akceptacji, uwzględniając w niej także detergenty oraz sprzęt niezbędny do realizacji prac.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej sprzątanie firm w Warszawie. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu! Podczas wstępnej rozmowy poznają państwo zakres prac, jakich możemy się podjąć, ich cennik, a także możliwe terminy realizacji zlecenia.

Zadzwoń 531 531 461 lub skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie.

Porządkowanie wygląda następująco:

Czyścimy biura zgodnie z specyfikacją zleceniodawcy:

 • odkurzamy – podłogi z kamienia i tworzyw sztucznych, wykładziny;
 • myjemy i pierzemy – podłogi z kamienia i tworzyw sztucznych, wykładziny;
 • pierzemy tapicerki meblowe: krzesła, kanapy, fotele;
 • ścieramy kurze z szafek, biurek, parapetów, grzejników innych mebli;
 • opróżniamy i myjemy koszę, popielniczki – wymieniamy worki na śmieci;
 • myjemy parapety, grzejniki;
 • usuwamy gumy do żucia oraz naklejki;
 • myjemy okna;
 • myjemy sprzęt biurowy;
 • myjemy i czyścimy drzwi, klamki, ościeżnice, framugi;
 • dbamy o czystość w toaletach, pomieszczeniach socjalnych oraz kuchni – czyścimy i myjemy glazurę, terakotę, armatury, umywalki, sprzęt sanitarny, lustra, blaty, szafki, kuchenki mikrofalowe, lodówki, inne;
 • uzupełniamy artykuły sanitarne: mydło, papier, odświeżacze powietrza i inne.

Sprzątanie może odbywać się cyklicznie lub jednorazowo wszystko w zależności od potrzeb naszych klientów.

Cennik sprzątania biur:

Kosztorys usług ustalamy indywidualnie ze względu na różne oczekiwania i potrzeby.

W celu otrzymania oferty sprzątania Państwa biura prosimy o kontakt z nami, wszystkie wyceny ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań.

SZORUJ.PL KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE BIUR I FIRM – PROFESJONALNIE DLA PROFESJONALISTÓW

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W KONKURENCYJNEJ CENIE