Szoruj.pl

Sprzątanie biur Warszawa

Utrzymanie porządku w biurze jest kluczowym elementem, przekładającym się na komfort, bezpieczeństwo i wydajność pracy zatrudnionych w firmie osób. Zespół Szoruj zajmuje się kompleksowym sprzątaniem biur w Warszawie. Nawiązanie współpracy z naszym profesjonalnym zespołem fachowców pozwoli zaoszczędzić Państwu czas, zyskać gwarancję skutecznych i sprawnych świadczeń, a także przynieść wymierne korzyści finansowe. W momencie, gdy zleci się sprzątanie pomieszczeń biurowych zewnętrznej firmie, zniknie konieczność inwestowania w profesjonalny sprzęt i często kosztowne detergenty dostosowane do materiału, z jakiego wykonana jest czyszczona powierzchnia. Wszystko to będzie leżało w naszej gestii.

W Warszawie sprzątamy zarówno niewielkie, kompaktowe biura jak i duże przestrzenie. Działamy kompleksowo, oferując szeroki zakres usług. Nasi specjaliści mogą zająć się odkurzaniem i myciem podłóg, praniem wykładzin i tapicerek meblowych, ścieraniem kurzy z wyposażenia wnętrz oraz sprzętów elektronicznych takich jak: komputery, monitory, drukarki, opróżnianiem koszy na śmieci, myciem okien, czyszczeniem drzwi, sprzątaniem w kuchni, łazience i pozostałych pomieszczeniach wspólnych oraz uzupełnianiem artykułów sanitarnych. Ilość i rodzaj obowiązków zależy tak naprawdę tylko od potrzeb danego przedsiębiorstwa. Sprzątanie biur w Warszawie to usługa, którą możemy wykonać jednorazowo lub cyklicznie, na przykład raz w tygodniu. Dokładny harmonogram prac omawiamy na początku współpracy.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Sprzątanie biura

tel.

Oferta indywidualna

Serwis biura

tel.

Oferta indywidualna

Doczyszczanie po remoncie

tel.

Oferta indywidualna

Sprzątanie magazynu

tel.

Oferta indywidualna

Sprzątanie firm Warszawa

Usługi świadczone przez naszą firmę to synonim jakości i dokładności. Uzyskanie bardzo dobrych efektów sprzątania w stosunkowo krótkim czasie możliwe jest dzięki zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu, bogatej wiedzy z zakresu usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni, a także wykorzystywaniu jakościowego sprzętu i chemii do eliminowania wszelkich nieczystości. Połączenie wszystkich tych elementów w jedną całość sprawia, iż możemy zaproponować niezwykle skuteczne sprzątanie biur w Warszawie.

Cennik sprzątania dla firm jest atrakcyjny, a koszt usługi zoptymalizowany. Cenę świadczenia oszacowujemy bowiem na podstawie kilku wytycznych, dzięki czemu przedsiębiorcy zapłacą dokładnie za to, co otrzymają w zamian. Kosztorys posprzątania biura opieramy m.in. na wielkości czyszczonej powierzchni, stopniu zabrudzenia lokalu i trudności usługi, częstotliwości sprzątania, zakresu czynności jaki będziemy musieli wykonać oraz rodzaju wykorzystanych preparatów myjących.

Sprzątanie biur Warszawa

Każde zlecenie traktujemy w sposób wyjątkowy. Pozostajemy elastyczni i zawsze wsłuchujemy się w potrzeby kontrahentów. Za sprawą tego zyskujemy ich uznanie i zaufanie. Stawiamy na nowoczesne podejście do biznesu. Z tego powodu oferujemy omówienie wszystkich szczegółów i dopięcie formalności sprzątania biur w Warszawie drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i określić interesujący Państwa zakres świadczeń, by nasi specjaliści mogli przygotować specjalną ofertę i wrócić z odpowiedziami na nurtujące pytania. Gwarantujemy atrakcyjny cennik sprzątania biur w Warszawie, profesjonalizm, doświadczenie i wiedzę fachowców, specjalistyczny sprzęt, a także terminowość. Kiedy poszukują Państwo kompleksowych usług – zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń 531 531 461 lub skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie.

Porządkowanie wygląda następująco:

Czyścimy biura zgodnie z specyfikacją zleceniodawcy:

 • odkurzamy – podłogi z kamienia i tworzyw sztucznych, wykładziny;
 • myjemy i pierzemy – podłogi z kamienia i tworzyw sztucznych, wykładziny;
 • pierzemy tapicerki meblowe: krzesła, kanapy, fotele;
 • ścieramy kurze z szafek, biurek, parapetów, grzejników innych mebli;
 • opróżniamy i myjemy koszę, popielniczki – wymieniamy worki na śmieci;
 • myjemy parapety, grzejniki;
 • usuwamy gumy do żucia oraz naklejki;
 • myjemy okna;
 • myjemy sprzęt biurowy;
 • myjemy i czyścimy drzwi, klamki, ościeżnice, framugi;
 • dbamy o czystość w toaletach, pomieszczeniach socjalnych oraz kuchni – czyścimy i myjemy glazurę, terakotę, armatury, umywalki, sprzęt sanitarny, lustra, blaty, szafki, kuchenki mikrofalowe, lodówki, inne;
 • uzupełniamy artykuły sanitarne: mydło, papier, odświeżacze powietrza i inne.

Sprzątanie może odbywać się cyklicznie lub jednorazowo wszystko w zależności od potrzeb naszych klientów.

Cennik sprzątania biur:

Kosztorys usług ustalamy indywidualnie ze względu na różne oczekiwania i potrzeby.

W celu otrzymania oferty sprzątania Państwa biura prosimy o kontakt z nami, wszystkie wyceny ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań.

SZORUJ.PL KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE BIUR I FIRM – PROFESJONALNIE DLA PROFESJONALISTÓW

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W KONKURENCYJNEJ CENIE

 

Sprzątanie biura Warszawa – cennik

Czyste biuro to wizytówka każdej firmy i nie ma w tym stwierdzeniu ani krzty przesady. Wyobraź sobie, że jesteś klientem i przychodzisz do siedziby danej firmy, a spotkanie odbywa się w towarzystwie kurzu i brudu. Taka sytuacja z pewnością nie wywołałaby na Tobie dobrego wrażenia. Trzeba więc pamiętać o regularnym sprzątaniu biur warszawskich firm. Liczy się tu zdrowie pracowników, klientów i wszystkich innych osób przebywających w pomieszczeniu.

W tego typu zleceniach specjalizuje się Szoruj.pl. Minimalna wartość tej usługi wynosi 150 złotych. Dokładną cenę ustalamy jednak indywidualnie, ponieważ każdy budynek jest inny, przez co wymaga doboru różnego rodzaju prac. Prosimy więc o kontakt z nami w celu zapoznania się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Mamy wieloletnie doświadczenie w specjalistycznym sprzątaniu biur w Warszawie. Cennik przygotujemy od razu po ustaleniu szczegółów.

Profesjonalne sprzątanie pomieszczeń biurowych

Możemy śmiało nazwać się jedną z najdokładniejszych firm zajmujących się sprzątaniem powierzchni biurowych w Warszawie. Czyścimy nawet największe zakamarki wszystkich pomieszczeń. Ponadto w zakresie naszych usług znajdują się nie tylko podstawowe prace porządkowe, ale również opróżnianie koszów, wymiana worków na śmieci, a także uzupełnianie artykułów sanitarnych. Oprócz bogatej oferty i atrakcyjnego cennika przygotowaliśmy również dodatkowe bonusy.

Oto najważniejsze z nich: 

 • gwarancja wynosząca 5 dni od terminu wykonania zlecenia;

 • dojazd na terenie całej Warszawy gratis, natomiast koszt przyjazdu poza miastem ustalamy indywidualnie z klientem;

 • cyklicznie pojawiające się na naszej stronie internetowej promocje. Jeżeli jednak w momencie czytania tego artykułu, żadna z nich nie dotyczy sprzątania pomieszczeń biurowych w Warszawie, to z pewnością obowiązuje podczas realizacji innych usług.

Dlaczego warto zamówić sprzątanie powierzchni biurowych w Warszawie z Szoruj?

Sprzątanie biur w Warszawie zajmowałoby mnóstwo czasu, gdyby każdy działał we własnym zakresie. Powierzenie tego zadania specjalistom sprawia, że czynności porządkowe są wykonane nie tylko znacznie dokładniej, ale również zdecydowanie szybciej. O skuteczności firmy Szoruj.pl świadczą opinie klientów wystawione w Google. Aktualnie znajduje się tam ich prawie pół tysiąca, których średnia ocena wynosi aż 4,8. Sprzątanie biur Warszawa tylko z Szoruj.pl!