Pranie tapicerki meblowej

Po co prać tapicerkę meblową?

Pranie kanapyPranie tapicerki meblowej? Oczywiście że tak! Meble w naszych domach są zawsze mocno eksploatowane i z tego powodu dość szybko ulegają zabrudzeniom. Doskonale znamy sytuacje w których tuż po zakupie nowego narożnika cos na niego się wylewa, upada kromka chleba masłem na kanapę, nasze dzieci urządzają sobie na wersalce główna bazę dowodzenia światem, a nasz pies czy kot nie śpi w wyznaczonym miejscu a właśnie na nowych meblach, lub pierwszego wieczora na nowym meblu pojawia się plama z wina.

Najczęstsze plamy które prześladują nasze meble to plamy z wina, atramentu, plamy z jedzenia, błota, śliny zwierząt, plamy fizjologiczne, krwi, napojów gazowanych, czy plamy z soków bądź kurzu. Meble tapicerowane są siedliskiem dużej ilości roztoczy, bakterii oraz alergenów ze względu na swoja chłonność.

Sugeruję się pranie mebli przynajmniej raz do roku, w przypadku małych dzieci czy faktu posiadania psa czy kota nawet dwa razy do roku. Jest wiele metod prania tapicerek meblowych lecz ze względu na różnorodność stosowanych materiałów najskuteczniejszą i skuteczną dla niemal wszystkich jest pranie ekstrakcyjne czyli pranie na mokro.
Pranie kanapy metodą ekstrakcyjną w 100% usunie roztocza, bakterie, alergeny przy tym dogłębnie ją wyczyści przywracając estetyczny fabryczny wygląd.

Pranie tapicerki meblowej – ma na celu nie tylko efekt wizualny ale przede wszystkim zdrowotny, uprane meble nie dość że prezentują się niemalże jak w dniu zakupu, w dodatku są wolne od wirusów chorobotwórczych, alergenów oraz drobnoustrojów które powodują nieprzyjemny zapach.

Pranie krzeseł biurowych – w miejscach publicznych gdzie przebywa dużo ludzi powinniśmy szczególnie zadbać o czystość mebli firmowych, foteli biurowych, krzeseł konferencyjnych, kanap w strefach relaksu nie tylko z wizualnego punktu widzenia „jak nas widza tak nas piszą” ale przede wszystkim czyste uprane meble ograniczają rozwój alergenów oraz rozprzestrzenianie się wirusów.

Czym pierzemy meble?

Pranie narożnika, krzeseł czy sofy wykonywane jest w naszej firmie zawsze za pomocą sprzętu oraz chemii firmy Karcher, odkurzacze którymi pracujemy puzzi 10/1 oraz puzzi 10/2 są na tą chwilę najbardziej zawansowane technologicznie i przeznaczone tylko i wyłącznie do prania tapicerek, proszek RM 760 który stosujemy to chemia bezpieczna dla zdrowia ludzi oraz zwierząt, posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa przeznaczona jest dla alergików celem usuwania roztoczy i alergenów. Proszek nie pieni podczas pracy co skutkuję tym że nie po praniu nie zostają brzydkie zacieki, mimo wysokiej ceny chemii którą stosujemy musimy przyznać że jest ona niezwykle wydajna i bardzo dobrze rozpuszcza brud i plamy.

W Warszawie dojeżdżamy gratis!

Wszystkie usługi prania mebli w Warszawie wykonujemy u Państwa w domach czy firmach. Pranie mebli biurowych oraz krzeseł wykonujemy dojeżdżając do Państwa firmy (teren Warszawy i okolic), sugerujemy wykonanie usługi weekendowo ponieważ optymalny czas na schnięcie to 12-24 h

  • Nie pobieramy opłaty za dojazd!
  • Na każdą usługę udzielamy gwarancji 5 dniowej!
  • Wystawiamy faktury vat.

Pranie mebli, pranie wersalki, pranie sofy z punktu organizacyjnego, czas schnięcia pranych mebli to optymalnie 24h, przy niedużych zabrudzeniach ten czas może skrócić się do 12h, oczywiście maszyny piorące są dość głośne wiec trzeba się nastawić na chwilę w hałasie, czas potrzebny na wykonanie usługi w przypadku średniego narożnika dla przykładu to 1 godzina.


NIE POBIERAMY DODATKOWYCH OPŁAT ZA PRANIE PODUCH.

Pranie mebliPranie kanapy – doskonale wiemy jak szybko brudzą się kanapy oraz jak nie estetycznie wyglądają na jasnej kanapie koliste plamy z wody, herbaty itp. Zadbana kanapa to niezwykle istotna sprawa, ponieważ spędzamy na niej dużo czasu spiąć, czy oglądając telewizje. Doradzamy pranie 1-2 razy do roku.

Przebieg prac prania tapicerek meblowych krok po kroku:
• Dokładne odkurzanie powierzchni
• Lokalizacja plam
• Oprysk plam odpowiednio dobranym odplamiaczem
• Naniesienie prespray który oddziela brud od tapicerki
• Szczotkowanie mechaniczne
• Płukanie ekstrakcją do momentu uzyskania czystej wody

Dlaczego warto skorzystać z usług Szoruj.pl:
• Pranie wykonujemy u Was w domu lub Firmie dostosowując się do waszych sugestii co do terminu i godziny usługi
• Dojeżdżamy na terenie Warszawy zawsze GRATIS okolicę Stolicy dojazd do 20 zł
• Indywidualne podejście do klienta
• Konkurencyjne niskie ceny usługi
• Wykfalifikowany i doświadczony zespół pracowników
• Profesjonalny sprzęt oraz bezpieczne środki chemiczne firmy Karcher
• Jesteśmy pewni wykonanej pracy dlatego udzielamy Gwarancji 5 dni na wykonana usługę
• Wystawiamy faktury vat
• Likwidujemy trudne plamy, brzydkie zapachy oraz alergeny

Pranie mebli cennik:

oferowane usługijedn. miary szt.cena za jednostkę*
Krzesło1 szt.12 – 15 zł
Narożnik1 szt.120 – 150 zł
Sofa / Kanapa1 szt.90 – 120 zł
Wersalka1 szt.80 – 100 zł
Fotel1 szt.40 – 50 zł
Krzesło biurowe1 szt.15 – 25 zł
Pufa1 szt.10-15 zł
wózek dziecięcy1 szt.40-70 zł

* Przy większych ilościach cena ustalana indywidualnie, ceny uzależnione są od wielkości i oraz stopnia zabrudzenia.


Opinie w google:

Pani Weronika

Polecam moja kanapa wygląda jak nowa że wzgledu na dziecko obawialiśmy się prania środkami chemicznymi ale panowie mają chemię która nie alergizuje Karcher więc wszystko na najwyższym poziomie

Pranie tapicerki meblowej
5 (100%) 5 votes

Zadzwoń