Czyszczenie kostki brukowej

Z czasem wszystko się brudzi nasze budynki oraz przestrzeń w okól nich jest narażona na wiele czynników atmosferycznych oraz działania człowieka które w konsekwencji doprowadzają do powstawania szeregu zanieczyszczeń, wiemy że nie wygląda to najlepiej i sprawia wrażenie niechlujstwa.

Szoruj.pl oferuje Państwu szereg usług które mają na celu przywrócenie dawnego blasku budynkom ora przestrzeni je otaczającej: kostce brukowej, elewacji, bramom garażowym, podziemnym parkingom oraz wszystkim  powierzchniom twardym typu PCV,( płytki , gres )

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, administracji budynków w Warszawie , Firm oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Czyszczenie kostki brukowej Warszawa wykonujemy za pomocą maszyn wysokociśnieniowych firmy karcher HDS są to specjalistyczne maszyny z funkcją podgrzewania wody, środki do czyszczenia które stosujemy są bio-degradalne i bezpieczne dla środowiska.

Kostka-brukowa,1

Kostka-brukowa,2

Kostka-brukowa,3

Czyszczenie kostki brukowej cennik

oferowane usługi czyszczenia z zabrudzeńjedn. miarycena za jednostkę*
Czyszczenie kostki brukowej1 m25 - 15 zł

Każda usługa obejmuje za piaskowanie świeżo umytej kostki tak żeby uzupełnić ubytek piasku który wypukaliśmy , na życzenie klienta wykonujemy również proces impregnacji kostki po umyciu co pozwala na dłuższe utrzymanie bruku w czystości oraz znacznie poprawia jej stan wizualny.

Podczas mycia bruku usuwamy: mchy porosty ,zabrudzenia ropopochodne, ślady opon, błoto, przebarwienia, plamy z rdzy, plamy z farb oraz wiele innych.

Mycie kostki brukowej Warszawa wykonujemy już od 6 lat w tym czasie zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie żeby wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

Udzielamy gwarancję na każdą usługę

Mycie bram garażowych,  Mycie elewacji wszelkiego rodzaju – również metodą mycia wysokociśnieniowego

Cennik na mycie elewacji

oferowane usługi czyszczenia z zabrudzeńjedn. miarycena za jednostkę
Cennik na mycie elewacji1 m26-18 zł

Mycie powierzchni twardych Warszawa takich jak posadzki PCV, podłogi przemysłowe oraz kamienne, płytki gres.

Mycie czyszczenie posadzek Warszawa wykonujemy za pomocą maszyny Karcher BR 40/10 jest to profesjonalna maszyna która zarówno podaje detergent na czyszczoną powierzchnię następnie szoruje za pomocą podwójnych walcowatych szczotek i ostatecznie ściąga powstałą brudną  zawiesinę  do maszyny pozostawiając czyszczoną powierzchnie ledwie wilgotną gotową do użytkowania.

Mycie garaży podziemnych wykonujemy przy użyciu maszyny Karcher BD jest to maszyna akumulatorowa wielozadaniowa która podaje detergent na czyszczona powierzchnię  , szoruje oraz zbiera brudną zawisnę do maszyny.

Mycie Posadzek

oferowane usługi czyszczenia z zabrudzeńjedn. miarycena za jednostkę*
Mycie / doczyszczanie1 m26 - 18 zł