Szoruj.pl

Sprzątanie domów i mieszkań

Nasza oferta, obejmująca sprzątanie mieszkań i domów w Warszawie, adresowana jest do klientów poszukujących profesjonalnej usługi, obejmującej kompleksowe prace porządkowe. Realizujemy je zarówno incydentalnie, w formie jednorazowej, jak i okresowo. Wyróżnia nas doświadczenie oraz profesjonalizm, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

Dysponujemy własnym, różnorodnym sprzętem, pozwalającym wykonać wszystkie niezbędne prace porządkowe. Wśród nich znajduje się także wymagające dużego zaangażowania poremontowe sprzątanie mieszkań w Warszawie. Usługę realizujemy kompleksowo, przygotowując pomieszczenia do zamieszkania.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Sprzątanie domu

tel.

Od 200 zł

Sprzątanie mieszkania

tel.

Od 150 zł

Sprzątanie garażu/piwnicy

tel.

Od 150 zł

Doczyszczanie po remoncie

tel.

Oferta indywidualna

Sprzątanie magazynu

tel.

Oferta indywidualna

 

Sprzątanie domów Warszawa

Sprzątanie domów w Warszawie realizujemy niezależnie od powierzchni budynku. Zajmujemy się zarówno porządkowaniem pojedynczych wnętrz, jak i całej nieruchomości. Usługę wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu zakresu prac, co pozwala nam określić ilość i rodzaj sprzętu, jaki musimy zaangażować. Wykonujemy wszystkie czynności związane z utrzymaniem porządku w domu – od wycierania kurzu, odkurzania i mycia podłóg, przez kompleksowe czyszczenie łazienek aż do mycia okien.

Naszym klientom proponujemy usługi związane z praniem dywanów, a także tapicerki meblowej. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku mebli wykonanych z tradycyjnych tkanin, jak i delikatnej skóry. Dysponujemy profesjonalnymi środkami czyszczącymi i pielęgnującymi, które szybko i efektywnie przywrócą meblom dawny blask. Usługa obejmująca gruntowne sprzątanie w domu wraz z praniem tapicerki i dywanów szczególnie polecana jest właścicielom zwierząt domowych oraz alergikom. 

Sprzątanie mieszkania Warszawa

Sprzątanie mieszkania w Warszawie to oferta skierowana do osób poszukujących wsparcia w codziennych czynnościach porządkowych. Podobnie jak w przypadku domów, podstawą do współpracy z klientem jest poznanie jego wymagań, a tym samym zakresu prac, jakie mamy zrealizować. Ogromną uwagę przywiązujemy do jakości, dlatego też efektywność sprzątania weryfikujemy na bieżąco.

Nasze usługi, w zależności od zakresu prac, mają zróżnicowane ceny. Ile zatem kosztuje sprzątanie mieszkań w WarszawieCennik zależy między innymi od powierzchni mieszkania, jego stanu, a także charakteru usługi. Dodatkową opłatą objęte są prace niestandardowe, takie jak pranie dywanów, wykładzin czy mebli tapicerowanych oraz mycie okien. Kosztorys przedstawiamy klientom na początku współpracy, gdy tylko poznamy zakres usługi, jaką mamy świadczyć.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, obejmującą kompleksowe sprzątanie mieszkania i sprzątanie domuCennik oraz zakres usług poznacie, kontaktując się z naszym biurem. Na podstawie uzyskanych informacji przedstawimy atrakcyjną ofertę! Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, szczególnie w zakresie terminu wykonania czynności porządkowych. Zapraszamy do współpracy!