Cennik mycie elewacji

Mycie wysokociśnieniowe elewacji obiektów budowlanych to obowiązek każdego właściciela nieruchomości, który powinien być dopełniany co najmniej raz w roku, najlepiej w okresie wiosenno-letnim. Usuwanie zabrudzeń z fasad budynków przekłada się nie tylko na aspekt wizualny, ale również użytkowy – pojawiające się na ścianach wykwity biologiczne mogą bowiem skutecznie zniszczyć strukturę materiału, z jakiego wykonana jest elewacja, narażając właścicieli budynków na szkody finansowe i przyczyniając się do konieczności przeprowadzenia nieplanowanego remontu.

Ile kosztuje mycie elewacji w Warszawie?

Mycie elewacji warto zlecić profesjonalnej firmie, gwarantującej skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń z powierzchni budynków.

  • Zespół Szoruj zajmuje się myciem elewacji w Warszawie i okolicznych miejscowościach w bardzo atrakcyjnej cenie.
  • Cennik mycia elewacji dostępny jest na naszej stronie internetowej. Warto jednak zaznaczyć, iż z uwagi na indywidualne podejście, koszt usługi ustalany jest w oparciu o wiele czynników – m.in. powierzchni fasady, rodzaju zabrudzeń oraz ewentualnego dojazdu poza granice Warszawy.
  • Koszt mycia elewacji, zwarty w cenniku, szacowany jest w granicach od 6 do 18 zł za 1 m2
Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Mycie elewacji

1 m2

6 zł – 18 zł

Jak wygląda mycie wysokociśnieniowe?

Wymienione w cenniku mycie elewacji składa się z wielu etapów.

  1. W pierwszej fazie usługi nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów dokonuje analizy zabrudzeń, na podstawie której możliwy jest dobór odpowiednich preparatów i techniki czyszczenia, bezpiecznych dla danego materiału, z jakiego wykonana jest elewacja.
  2. Następnie, bazując na cenniku mycia elewacji w Warszawie i okolicach, tworzony jest kosztorys świadczenia.
  3. Kolejnym punktem usługi jest dokładne mycie elewacji za pomocą myjki wysokociśnieniowej od renomowanej na rynku marki Karcher, wyposażonej w komplet obrotowych, wymiennych końcówek, docierających w każdą trudno dostępną szczelinę.
  4. Poza atrakcyjnym cennikiem mycia ciśnieniowego elewacji, oferujemy klientom również pięciodniową gwarancję na usługę od dnia jej wykonania.

Mycie elewacji – cennik Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych usług oraz cennikiem mycia elewacji w Warszawie, a następnie kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy i terminu wykonania świadczenia.

Gwarantujemy profesjonalne podejście, terminowość, wysokiej jakości preparaty, a także niezwykle skuteczne metody czyszczenia zabrudzeń.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania o cennik mycia elewacji i nie tylko.

Usługi świadczymy u klienta
Dojazd na terenie
Warszawy GRATIS
Dojazd poza Warszawę
ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość
usługi 150 zł
Gwarancja na każdą
usługę 5 dni
od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT
Na każdą usługę obowiązują
wcześniejsze zapisy

Oferta przygotowana przez: Jacek Kwiatkowski

Szoruj.pl
Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa
NIP: 1133080613
Zadzwoń do nas
+48 531-531-461
Napisz do nas
biuro@szoruj.pl

* podane ceny są cenami netto