Czyszczenie tapicerki meblowej Warszawa

Czyszczenie tapicerki kanapy oraz innych mebli jest jedną z podstawowych usług w naszej ofercie. Czynność ta pozwala zachować atrakcyjny wygląd mebla przez maksymalnie długi czas. Ma zarazem wpływ na całkowite pozbycie się nagromadzonych w tkaninie mikroorganizmów, które niekorzystnie wpływają na zdrowie domowników. Czyszczenie tapicerki kanapy skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach, a nawet wszelkie zabrudzenia.

Pod hasłem czyszczenie tapicerki meblowej Warszawa znajdziesz wiele firm, gotowych podjąć się tego zadania. Pamiętaj jednak, by powierzyć je profesjonalistom. Współcześnie tworzone meble, choć wyglądają atrakcyjnie, nierzadko tworzone są ze słabszych materiałów, które całkiem łatwo uszkodzić. Trzeba więc wykazać się ogromną wiedzą i doświadczeniem, aby uniknąć przypadkowego zniszczenia. My z czystym sumieniem polecamy swoje usługi w tym zakresie.

Jak wygląda czyszczenie tapicerek w Warszawie w naszym wykonaniu?

Czyszczenie sofy w Warszawie to usługa, którą wykonuje sporo przedsiębiorstw, jednak nie wszystkie mają odpowiedni sprzęt i doświadczenie. Nasza firma zajmuje się wszystkim profesjonalnie, dbając przy tym o indywidualne traktowanie każdego powierzonego zlecenia.

Przechodząc do rzeczy, pracę rozpoczynamy od weryfikacji rodzaju materiału, jakim pokryta jest kanapa, sofa czy inny mebel wymagający czyszczenia. Ocena jakości tekstyliów ma tu ogromne znaczenie – pozwala nam dopasować metodę czyszczenia do stanu danej tkaniny i tym samym uniknąć trwałych zniszczeń. Na tej podstawie dobieramy detergenty, które są w stanie usunąć plamy i zabrudzenia, ale nie mają negatywnego oddziaływania na samo obicie.

Czyszczenie kanap w Warszawie jest usługą cieszącą się bardzo dużą popularnością. To ze względu na jej skuteczność i efekty, jakie można uzyskać. Kiedy mebel wychodzi z naszych rąk, zmiany są zauważalne gołym okiem. Na powierzchnię czyszczonej tapicerki nanosimy starannie wybrany preparat, a następnie rozprowadzamy go na całości szczotką z miękkim włosiem. Po wyczyszczeniu tapicerki usuwamy pianę za pomocą delikatnej ścierki z mikrofibry.

Czyszczenie mebli tapicerowanych w Warszawie to nie wszystko

Pisząc, że czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie to nie wszystko, na co nas stać, mamy na myśli to, że oferujemy dużo więcej niż nasza konkurencja. Proponujemy też konserwację wyposażenia wnętrz. Odpowiednio zabezpieczone meble są atrakcyjne i świeże przez długi czas. Mogą więc służyć użytkownikom przez lata, niezależnie od intensywności korzystania z nich. I do tego mamy odpowiednie środki, a także wiedzę, jak się nimi posługiwać.

Oferowane usługi Jednostka miary Cena za jednostkę

Krzesło

1 szt.

15 zł – 20 zł

Narożnik (PODUCHY GRATIS)

1 szt.

150 zł – 200 zł

Sofa / kanapa (PODUCHY GRATIS)

1 szt.

130 zł – 160 zł

Wersalka (PODUCHY GRATIS)

1 szt.

120 zł – 140 zł

Fotel

1 szt.

50 zł – 60 zł

Krzesło biurowe

1 szt.

20 zł – 25 zł

Pufa

1 szt.

20 zł – 30 zł

Rama łózka małżeńskiego z zagłówkiem

1 szt.

100 zł – 120 zł

Zagłówek łóżka małżeńskiego

1 szt.

50 zł

Rama łóżka 1-osobowego

1 m2.

70 zł

Materac 1-osobowy prany jednostronnie / dwustronnie

1 szt.

50 zł / 80 zł

Materac 2-osobowy prany jednostronnie / dwustronnie

1 szt.

80 zł / 150 zł

Wózek dziecięcy

1 szt.

50 zł – 80 zł

Fotelik samochodowy dziecięcy

1 szt.

30 zł

Pranie wykładziny / dywanów u klienta w domu

1 m2.

12 zł

Dodatkowe usługi Cena

Zabieg antyalergiczny

+20 zł

Impregnacja tapicerki

+40 zł

Usuwanie brzydkich zapachów

+20 zł

Usługi świadczymy u klienta
Dojazd na terenie
Warszawy GRATIS
Dojazd poza Warszawę
ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość
usługi 150 zł
Gwarancja na każdą
usługę 5 dni
od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT
Na każdą usługę obowiązują
wcześniejsze zapisy

Oferta przygotowana przez: Jacek Kwiatkowski

Szoruj.pl
Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa
NIP: 1133080613
Zadzwoń do nas
+48 531-531-461
Napisz do nas
biuro@szoruj.pl

* podane ceny są cenami netto

Zastanawiasz się, czy czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie jest usługą dla Ciebie?

Jeśli choć raz wpisałeś do wyszukiwarki słowa „czyszczenie mebli tapicerowanych cennik” albo inny zlepek słów o podobnym znaczeniu, to najwyraźniej masz powód, by zamówić tę usługę. Trudno stwierdzić, dlaczego się wahasz, ale jedno jest pewne – stan zaniedbanego mebla będzie się tylko pogarszał. Profesjonalne czyszczenie kanap i innych mebli ma na celu utrzymanie mebla w czystości, ale też uchronienie jego właściciela przed koniecznością zakupu nowego. Poplamiona sofa z biegiem czasu będzie znacznie trudniejsza do wyczyszczenia, a brudna stanie się bezużyteczna. Czy warto więc zwlekać i odkładać ten problem w czasie? Naszym zdaniem nie, ale to musi być Twoja decyzja.

Dlaczego to nam powinieneś zlecić czyszczenie obić?

Czyszczenie obić dowolnych mebli powinieneś powierzyć właśnie nam. Mamy ku temu mnóstwo argumentów:

  • tworzymy zgrany zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w czyszczeniu tapicerki meblowej,
  • posługujemy się wyłącznie sprawdzonymi środkami i do każdego mebla dobieramy odpowiedni,
  • działamy sprawnie, ale zarazem skutecznie, szanujemy czas własny i naszego klienta,
  • dojeżdżamy do wszystkich zakątków Warszawy i wykraczamy poza jej granice,
  • mamy atrakcyjne ceny i stanowimy silną konkurencję dla firm z branży,
  • doradzamy klientom i pomagamy im wybrać najlepsze rozwiązania dla ich mebli.

O zaletach korzystania z usługi czyszczenia tapicerki w Warszawie, dostępnej w naszej ofercie, możemy wypowiadać się bardzo długo. Czyszczenie tapicerki sofy oraz pozostałych mebli, jakich w domu każdy z nas ma wiele, wymaga ogromnego wysiłku i czasu. Nasza firma zatrudnia ludzi, którzy z energią podchodzą do każdego zlecenia i szanując czas klienta, sprawnie przeprowadzają proces czyszczenia.

Czyszczenie tapicerek w Warszawie czy mówiąc ściślej czyszczenie mebli tapicerowanych w Warszawie i okolicach to usługi zarówno specjalistycznych firm, jak i osób fizycznych, które chcą dorobić do domowego budżetu. Lepiej jednak powierzyć to zadanie firmie, która ma pozytywne opinie klientów, działa na rynku dosyć długo i bierze odpowiedzialność za swoją pracę. Zapraszamy do nas! Wyczyścimy tapicerkę dowolnego mebla i to u Ciebie w domu lub u nas w firmie. Dojeżdżamy do klientów na terenie całej Warszawy i okolic również. Sprawdź szczegóły naszej oferty, skontaktuj się z nami i poproś o wycenę. Wyceniamy sprawnie, bezproblemowo i bezpłatnie.