Szoruj.pl

Wpływ czynników atmosferycznych, powierzchniowe uszkodzenia i rysy powodują, że lakier samochodowy matowieje i traci estetykę. Niezbędna jest wówczas renowacja lakieru samochodowego, którą wykonujemy dla naszych Klientów.

Polerowanie samochodu realizowane w Warszawie jest zabiegiem wymagającym doświadczenia i dobrania odpowiednich środków, które przywrócą pierwotny wygląd lakieru. Wykorzystujemy urządzenia i chemię uznanych producentów, która pozwala na dokładne wyczyszczenie karoserii oraz jej wypolerowanie.

Polerowanie auta krok po kroku

Polerowanie lakieru samochodowego w Warszawie rozpoczynamy od gruntownego przygotowania nadwozia. Pierwszym etapem jest mycie pojazdu wraz z nadkolami oraz felgami, przy zastosowaniu aktywnej piany oraz profesjonalnego szamponu z 0 PH. Następnie rozpoczynamy proces glinowania, czyli oczyszczamy lakier ze smoły, asfaltu oraz innych twardych zabrudzeń. Płuczemy auto i dokładnie suszymy przy użyciu kompresora oraz ściereczek z mikrofibry. Kolejnym etapem jest zabezpieczenie elementów gumowych i plastikowych. Wówczas rozpoczynamy także wycinanie najgrubszych rys za pomocą papieru wodnego. Następnie wycinamy rysy odpowiednim padem HEAVY CUT. Po procesie wycinania lakier staje się matowy.

Następnym procesem jest polerowanie powierzchni. Używamy padów o średniej twardości oraz pasty Medium Cu. Na etapie finalnym używamy padów miękkich, które pozwalają nadać lakierowi właściwy połysk. Po zakończeniu polerowania auto jest ponownie myte, suszone kompresorem oraz ściereczkami z mikrofibry i odtłuszczane. Na koniec każdy Klient wybiera odpowiednie zabezpieczenie lakieru: powłokę ceramiczną, powłokę kwarcową lub wosk.

Renowacja lakieru Warszawa

Kompleksowa renowacja lakieru w Warszawie trwa 2-3 dni. Po jej wykonaniu lakier jest błyszczący, odświeżony, bez rys i trwałych zabrudzeń. Naszym Klientom oferujemy także szczegółowy instruktaż w zakresie odpowiedniego dbania o stan lakieru. Pozwoli to na wydłużenie efektu, który osiągnęliśmy w wyniku zabiegu polerowania.

Dla osób, których samochody posiadają uszkodzenia lakieru np. odpryski, ubytki przy nadkolach, masce i zderzakach, proponujemy uzupełnianie ubytków lakierniczych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, przedstawimy szczegółowe warunki realizacji usługi, a także ustalimy dogodny dla Państwa termin renowacji lakieru.

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego

KROK PO KROKU od zera do bohatera:

Prace rozpoczynamy od gruntownego przygotowania nadwozia  mycie pojazdu na „dwa wiadra” wraz z dokładnym myciem nadkoli oraz felg przy zastosowaniu aktywnej piany oraz profesjonalnego szamponu z 0 PH.

Następnie oczyszczamy lakier ze smoły, klei, asfaltu oraz innych twardych trudnych zanieczyszczeń  – jest to proces glinowania.

polerowanie-lakieru-samochodowego3

Płuczemy auto i dokładnie suszymy przy użyciu kompresora oraz ściereczek z mikrofibry

Zabezpieczamy elementy gumowe oraz plastikowe

polerowanie-lakieru-samochodowego4

Rozpoczynamy pierwszy etap wycinania najgrubszych rys za pomocą papieru wodnego, jest to bardzo dokładny i pracochłonny proces, czas pracy na tym etapie jest uzależniony od stopnia porysowania lakieru.

polerowanie-lakieru-samochodowego5
polerowanie-lakieru-samochodowego6

Następnie wycinamy rysy odpowiednim padem HEAVY CUT.

Po procesie wycinania rysa lakier auta staje się matowy w 30 do 40% przy kolejnych pracach będziemy nadawać naszym autkom głębie koloru oraz połysk.

W tym celu używamy do polerowania padów o średniej twardości oraz pasty Medium Cu.

Kolejno wykonujemy etap zwany Finishem tu pracę wykonujemy renowację lakieru padami miękkimi.

polerowanie-lakieru-samochodowego7

Następnie Auto jest myte i suszone po raz kolejny i odtłuszczone, suszone kompresorem i mikrofibrami.

Na koniec każdy klient wybiera zabezpieczenie które mu odpowiada: nakładamy powłoki ceramiczne, powłoki kwarcowe oraz woski.

Pełna renowacja lakieru trwa 2-3 dni – efekt polerowanie lakieru warszawa który uzyskujemy na pewno zadowoli każdego miłośnika aut, lakier samochodu wygląda lepiej niż w chwili zakupu i ten efekt zostanie na bardzo długo.

Aby lakier samochodowy wyglądał zawsze pięknie należy się z nim umiejętnie obchodzić

Każdy nasz Klient po usłudze polerowania lakieru samochodowego otrzyma szczegółową instrukcję jak o lakier dbać.

Przy większych uszkodzeniach lakieru np. odpryski parkingowe, ubytki przy nadkolach, masce i zderzakach – świadczymy usługę uzupełniania ubytków

Pakiet Start Cena

Przygotowanie pojazdu do korekty lakieru

 • mycie karoserii
 • usunięcie z powłoki lakierniczej ciężkich zabrudzeń (kleje, smoła, żywice)
 • etap glinkowania
 • KOREKTA 1 ETAPOWA + NAKŁADANIE WOSKU (wosk 3 miesięczny)

499zł

Pakiet Premium Cena

Przygotowanie pojazdu do korekty lakieru:

 • mycie karoserii
 • usunięcie z powłoki lakierniczej ciężkich zabrudzeń (kleje, smoła, żywice)
 • etap glinkowania
 • KOREKTA 2 ETAPOWA + NAKŁADANIE WOSKU (wosk 6 miesięczny)
 • powłoka hydrofobowa na szyby

749zł

Pakiet Gold Cena

Przygotowanie pojazdu do korekty lakieru:

 • mycie karoserii
 • usunięcie z powłoki lakierniczej ciężkich zabrudzeń (kleje, smoła, żywice)
 • etap glinkowania
 • KOREKTA 2 ETAPOWA + NAKŁADANIE WOSKU (wosk 12 miesięczny)
 • powłoka hydrofobowa na szyby
 • Powłoka ochronna na elementy z tworzyw sztucznych

999zł

Pakiet VIP Cena

Przygotowanie pojazdu do korekty lakieru:

 • mycie karoserii
 • usunięcie z powłoki lakierniczej ciężkich zabrudzeń (kleje, smoła, żywice)
 • etap glinkowania
 • pełna renowacja lakieru z wycinaniem wszystkich rys papierem wodnym
 • polerowanie 3 etapowe
 • polerowanie lamp przednich oraz tylnych
 • nałożenie powłoki ceramicznej 9h
 • powłoka hydrofobowa na szyby
 • Powłoka ochronna na elementy z tworzyw sztucznych

2999zł

Szoruj.pl rozwiązało mój problem z estetycznym wyglądem auta. Drobne rysy na karoserii i matowy lakier były wyjątkowo denerwujące, tym bardziej że niczym nie mogłem się ich pozbyć. Po wizycie w szoruj.pl, samochód wygląda, jakby wyjechał prosto z salonu – błyszczący i gładki lakier, żadnych widocznych zadrapań i rys. Dodatkowy plus za szybki czas realizacji usługi i fachową obsługę. Polecam!

Pan Paweł