Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego

Wszyscy chcemy mieć zawsze pięknie wyglądający samochód niczym „nowy z salonu”, niestety nie jest to takie proste, z czasem podczas eksploatacji naszych perełek lakier naszych aut staje się porysowany kolor blednie matowieje a nasze oczko w głowie przestaje się nam już podobać, dzieje się tak z powodu wielu czynników atmosferycznych: kwaśne deszcze, śnieg, mocne słonce i inne  oraz czynników ludzkich: sól drogowa, drobne obtarcia parkingowe czy niekiedy celowe obicia i rysy, dodatkowym negatywnym czynnikiem są nie profesjonalne myjnie ręczne oraz szczotkowe które mają stare źle serwisowane pełne piachu szczotki wiemy co za tym idzie ( multum małych rysek które widać dopiero w słońcu – tak to wynik nieprawidłowego obchodzenia się z waszym lakierem.

Jeśli Twoje auto jest Ci bliskie jeśli chcesz przygotować je do sprzedaży lub chcesz sprawić komuś przyjemność, Chcesz odzyskać blask swojego lakieru wybierz naszą usługę renowacji lakieru samochodowego.

Polerowanie Samochodów w Warszawie - zajmujemy się już od 5 lat w tym czasie sprawdziliśmy setki środków oraz maszyn do polerowania dzięki doświadczeniu które zdobyliśmy wybraliśmy najlepsze korzystamy z środków firmy Menzerna, Koch, Rupes maszyny które stosujemy to maszyny rotacyjne oraz Dual-action firmy Rupes, Krauss, Lare.

Polerowanie lamp samochodowych - znamy przecież temat kiedy nasze plastikowe lampy już po 3 latach stają się zupełnie matowe i kiepsko świecą. Polerowanie, renowacja lamp samochodowych to jedna z naszych domen.

Jesteśmy pewni swoich umiejętności dlatego udzielamy wszystkim klientom gwarancji na nasze usługi, ponadto każdy klient po usłudze renowacji lakieru otrzymuję szczegółową instrukcję opieki nad swoim pięknym lakierem, zapewniamy również możliwość opieki nad lakierem u nas w zakładzie rzecz jasna.

Z naszych usług stale korzystają salony samochodowe takie jak: Odyssey Sp. z o.o, Dealer Mazda, Audi Krotoski-Cichy Warszawa, Volkswagen Krotoski Cichy Warszawa, Komisy samochodowe oraz szereg Klientów Indywidualnych

Jak to wygląda?

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego

KROK PO KROKU od zera do bohatera:

Prace rozpoczynamy od gruntownego przygotowania nadwozia  mycie pojazdu na „dwa wiadra” wraz z dokładnym myciem nadkoli oraz felg przy zastosowaniu aktywnej piany oraz profesjonalnego szamponu z 0 PH.

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego cz2

Następnie oczyszczamy lakier ze smoły, klei, asfaltu oraz innych twardych trudnych zanieczyszczeń  - jest to proces glinowania.

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego cz3

Płuczemy auto i dokładnie suszymy przy użyciu kompresora oraz ściereczek z mikrofibry

Zabezpieczamy elementy gumowe oraz plastikowe

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego x\4

Rozpoczynamy pierwszy etap wycinania najgrubszych rys za pomocą papieru wodnego, jest to bardzo dokładny i pracochłonny proces, czas pracy na tym etapie jest uzależniony od stopnia porysowania lakieru.

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego v5

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego v6

Następnie wycinamy rysy odpowiednim padem HEAVY CUT.

Po procesie wycinania rysa lakier auta staje się matowy w 30 do 40% przy kolejnych pracach będziemy nadawać naszym autkom głębie koloru oraz połysk.

W tym celu używamy do polerowania padów o średniej twardości oraz pasty Medium Cu.

Kolejno wykonujemy etap zwany Finishem tu pracę wykonujemy renowację lakieru padami miękkimi.

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego v7

Następnie Auto jest myte i suszone po raz kolejny i odtłuszczone, suszone kompresorem i mikrofibrami.

Na koniec każdy klient wybiera zabezpieczenie które mu odpowiada: nakładamy powłoki ceramiczne, powłoki kwarcowe oraz woski.

Pełna renowacja lakieru trwa 2-3 dni – efekt polerowanie lakieru warszawa który uzyskujemy na pewno zadowoli każdego miłośnika aut, lakier samochodu wygląda lepiej niż w chwili zakupu i ten efekt zostanie na bardzo długo.

Aby lakier samochodowy wyglądał zawsze pięknie należy się z nim umiejętnie obchodzić

Każdy nasz Klient po usłudze polerowania lakieru samochodowego otrzyma szczegółową instrukcję jak o lakier dbać.

Przy większych uszkodzeniach lakieru np. odpryski parkingowe, ubytki przy nadkolach, masce i zderzakach - świadczymy usługę uzupełniania ubytków lakierniczych.

Polerowanie / Renowacja lakieru samochodowego