Pranie kanap Warszawa

Pranie kanap w Warszawie dziś nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy jeden telefon, by zamówić usługę. Ważne jest tylko, aby wybrać rzetelnego wykonawcę, ponieważ nie każdy oferuje ten sam poziom obsługi. Nasza oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. U nas jakość to podstawa.

Pranie kanap w domu i nie tylko – Warszawa oraz okolice

Teraz pranie kanap w domu klienta to już żadna nowość. Tym bardziej w ofercie tak nowoczesnej firmy, jak nasza. Oferujemy pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych z dojazdem do klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naszej pomocy w domu, biurze, czy w budynku innego przeznaczenia, skontaktuj się z nami, a z pewnością dotrzemy pod każdy adres na terenie Warszawy i okolic.

Pranie kanapy odkurzaczem piorącym to nie tylko szybki, ale również skuteczny sposób na oczyszczenie tapicerki z wszelkich zabrudzeń, bakterii i roztoczy. Jest przede wszystkim bezpieczny nawet dla delikatnej tkaniny. Do prania wykorzystujemy specjalne środki chemiczne, które wykazują się ogromną skutecznością, a mimo to nie odbarwiają mebli, nie osłabiają materiału, ani też nie wyrządzają żadnych innych szkód.

Praniem kanap, jak i zresztą wszystkich innych mebli tapicerowanych, zajmują się nasi przeszkoleni i wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem pracownicy. Doskonale wiedzą, jakich środków i kiedy używać, w jakiej ilości, a także jaką kolejność działań zastosować. Mają wiedzę na temat usuwania plam z krwi, wina oraz innych zabrudzeń. Nasi fachowcy nie eksperymentują w dobieraniu metod czyszczenia kanapy. Od razu wiedzą, jaki sposób wybrać, aby uzyskać zamierzony efekt.

Pranie kanap w Warszawie – zakres usługi

W ramach usługi prania kanap i pozostałych mebli tapicerowanych dojeżdżamy do klienta, analizujemy stan mebla i ustalamy metodę czyszczenia. Na tym etapie dobieramy środki chemiczne oraz sprzęt. Wówczas wyceniamy usługę, a następnie zabieramy się za pracę. Nasza firma piorąca kanapy działa kompleksowo i z dbałością o najwyższy poziom obsługi klienta. Bo jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

U nas klient może liczyć na pomoc w każdej sprawie. Nieważne, czy ma problem z niewielkim zabrudzeniem na kanapie, czy potrzebuje wyprać cały mebel. Podejmujemy się realizacji prania pojedynczych mebli, jak i całych zestawów. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań klienta.

Zatrudniamy wystarczająco wielu pracowników, by móc realizować usługi u kilku klientów jednocześnie. Zapewniamy też krótkie terminy realizacji. Jednak ze względu na coraz większe zainteresowanie naszą ofertą, zachęcamy do wcześniejszego zamawiania usługi, by móc cieszyć się czystymi meblami w oczekiwanym terminie.

Usługi świadczymy u klienta
Dojazd na terenie
Warszawy GRATIS
Dojazd poza Warszawę
ustalamy indywidualnie
Minimalna wartość
usługi 150 zł
Gwarancja na każdą
usługę 5 dni
od terminu wykonania
Wystawiamy faktury VAT
Na każdą usługę obowiązują
wcześniejsze zapisy

Oferta przygotowana przez: Jacek Kwiatkowski

Szoruj.pl
Ul. Michała Paca 11, 04-361 Warszawa
NIP: 1133080613
Zadzwoń do nas
+48 531-531-461
Napisz do nas
biuro@szoruj.pl

* podane ceny są cenami netto

Pranie kanap – najczęściej zadawane pytania

Przed skorzystaniem z naszych usług, klienci zadają dużo różnych pytań. Poniżej zebraliśmy te najczęściej pojawiające się i zamieściliśmy krótkie odpowiedzi.

Ile kosztuje pranie kanapy?

Trudno jest nam dokładnie określić, ile kosztuje pranie kanapy, ponieważ mebel ten może mieć różne wymiary. W dodatku każdy wymaga zastosowania innej metody prania, zależnie od rodzaju zabrudzenia. By móc wycenić usługę, musimy poznać więcej szczegółów. Zachęcamy więc do kontaktu w tej sprawie. Podana cena obejmuje też koszt środków chemicznych.

Ile trwa pranie kanapy?

Drugie często zadawane pytanie dotyczy tego, ile trwa pranie kanapy. Zazwyczaj trwa to kilka godzin. Czynność ta wymaga przygotowania tapicerki, usunięcia kurzu, okruchów itd. Dopiero potem przechodzimy do typowego prania. Choć wydaje się, że pranie kanapy odkurzaczem piorącym nie zajmuje dużo czasu, to jednak trzeba mieć świadomość, iż duży mebel o nietypowych kształtach pierze się znacznie dłużej. Czas ten jest więc uzależniony także od wielkości mebla, sposobu jego wykonania oraz rodzaju zabrudzenia.

Czym pierzecie kanapy?

Kanapy pierzemy przy użyciu specjalnego sprzętu i odpowiednio dobranych środków chemicznych. Mając profesjonalny karcher, pranie kanapy przebiega dużo sprawniej i wygodniej, a efekt jest w pełni satysfakcjonujący. Czasem pojawia się też konieczność ręcznego usunięcia niektórych zabrudzeń. To, w jaki sposób będziemy czyścić mebel, ustalamy na miejscu.

Czy muszę dostarczyć kanapę do prania?

Oferujemy pranie kanap w domu klienta, co oznacza, że sami dojeżdżamy na miejsce, pod wskazany adres. Zabieramy ze sobą niezbędny sprzęt oraz środki, dzięki czemu wszystko mamy na miejscu. Wystarczy zamówić usługę i oczekiwać nas w ustalonym terminie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Niezależnie od tego, jaką kanapę posiadasz i czym została zabrudzona, skontaktuj się z nami i zleć nam pranie, a mebel ten odzyska dawny wygląd. Mamy sprawdzone techniki, nowoczesny sprzęt i skuteczne środki, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprać każdy mebel, bez względu na stopień zabrudzenia.

Usuwamy brud, a przy okazji również roztocza i alergeny. To kolejny powód, by odświeżyć swoją kanapę, nawet jeśli nie widać wyraźnych zabrudzeń. Bo pranie mebli zaleca się nie tylko w przypadku plam, czy utraty koloru w wyniku intensywnego zakurzenia. To również sposób na to, aby mebel ten z czasem nie stał się siedliskiem bakterii i innych zanieczyszczeń, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie domowników.